TellTale Games, Batman Serisi İçin Tarihi Kısmen Açıkladı

telltale games batman için tarihi kısmen açıkladı

 TellTale Games tarafından geliştirilmeye başlanan Batman oyunu artık bizimle buluşmaya bir hayli yakın. Stüdyo daha önceden The Walking Dead Michonne oyunu ile seri olarak sunduğu ve 3 sezon süren oyunla büyük bir kitleye merhaba demişti. Bu kez ise Warner Bros ile yapılan anlaşma neticesinde oldukça köklü bir seri olan Batman için aynı mantıkta bir oyun geliyor. Batman: TellTale Series olarak çıkış yapacak olan oyunun tahminen 3 ayrı senaryoya ait sezonla bizlere sunulacağı tahmin ediliyor. Fakat parça parça sunulacağı kesinlik kazansa da kaç bölüm olacağı henüz bilinmiyor.

Bu noktada net bir açıklama yapılmazken geçtiğimiz günlerde seslendirme ekibi için bir bilgilendirme yayınlanmıştı. Burada yıl içerisinde büyük kısmının bizlerle buluşacağından bahsedilmişti. Dün itibariyle ise ilk bölümünün hangi ay yayınlanacağını öğrenmiş olduk. Warner Bros tarafından sunulan bilgiye göre Batman: TellTale Series 1.sezon çıkış tarihi Ağustos ayında gerçekleşecek. Mantık yürüttüğümüzde bu yıl büyük kısmının bizimle buluşacağını düşünürsek bir sonraki bölümün 3 ay sonra Kasım ayında gelebilmesi, en erken ise Ekim ayında bizlerle buluşacağı aşikâr. Tabi şuanda net olarak Batman TellTale serisi 1.sezonu için bile çıkış tarihi bilinemiyor. Yalnızca Ağustos ayı içerisinde olduğunu biliyoruz.

Batman TellTale Series Collection

Batman Telltale series satın almak için kutulu sipariş verebileceğinizi de hatırlatalım. Dijital olarak Ağustos ayında çıkacak olan oyun kutulu siparişlerde biraz daha bekletecek. Yalnızca ilk sezonun içerisinde barınacağı kutulu siparişlerde Avrupa’da çıkış tarihi 16 Eylül 2016 olarak lanse edildi. Amerika içinse tarih 13 Eylül’ü gösteriyor.

Tabi kutu içeriğinde bulunan Season Pass ile tüm indirilebilir içerikleri ve yeni sezonları da ücretsiz olarak alabileceksiniz. Bu noktada Eylül ayından sonra gelecek olan Batman TellTale Series 2.sezonu için tarih bile merak edilmeye başlandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir