Tekken 7 Yeni Videosunda Akuma ve Nina’ya Yer Verdi

Tekken 7 Yeni Videosunda Akuma ve Nina'ya Yer Verdi

 Tekken 7 oyunu serinin son sürümü olarak raflardaki yerini almaya oldukça yakın. Geçtiğimiz yıldan beri duyuruları yapılan, bu duyuruların yanı sıra farklı detayları sunulan oyunun birçok ayrıntısı yavaş yavaş netleşiyor. Dövüş oyunları arasında en sevilen serilerden biri olmasına karşın bir diğer seri Street Fighter karakterlerinden olan Akuma Tekken 7 için eklenecek karakterler arasında yer aldı.

Bu anlamda yalnızca Tekken 7 değil tüm dövüş oyunlarını seven oyuncu kitlesine muhteşem bir haber verilmiş oldu. Aralık ayında duyurulan bu karaktere dair hiçbir görsel ya da detayda açıklayıcı bir ayrıntı yer almıyordu. Yayınlanan yeni Tekken 7 tanıtım videosu ise Akuma karakterini gözler önüne serdi. Aynı zamanda videoda Akuma karakterine eşlik eden diğer karakterde Tekken serilerinin en sevilenleri arasında bulunan Nina oldu. Nina ve Akuma’lı Tekken 7 fragmanı görenlere harika bir keyfin ön sürümünü izletti.

Ne zaman çıkacağı halen daha tartışılan yeni oyunun bu anlamda biraz problemli bir davranışı olduğunu söylemek gerekiyor. Zira 17 Şubat tarihinde Japonya’da çıkmış olacak. Fakat Avrupa ve Amerika Tekken 7 çıkış tarihi henüz netleşmiş değil. Ancak birçok mecraya göre oyunun bu ay yani 2016 Şubat itibariyle çıkması muhtemel gözüküyor. Yayınlanan bu detaylı videolar bu görüşü somut hale getirse de halen daha net bir açıklamanın gelmediğini belirtelim.

Yayınlanan Tekken 7 fragmanı aslında oyun içinde çok merak edilen bazı konuları da su yüzüne çıkarıyor. Örneğin Tekken 7 rage sistemi ile çıkacak bir oyun olarak duyurulmuştu. Oyun severlerin Rage sistemi nedir soruları arasında buna ilişkin bazı detaylarda videoda yerini almış. Rage Attack, Rage Arts gibi kavramlara değinilmiş. Safkan bir dövüş oyunu üretilmiş ve günümüz grafiklerine ve oynanış dinamiklerine sahip olduğu gösterilmiş.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir