Tekken 7 İçin Yeni Dövüşçü Duyuruldu

tekken-7-yeni-karakter
Günümüzde Japonya’da oynanabilen fakat henüz bizim konsollarımıza gelmemiş olan Tekken 7 atağı sürüyor. Jack7 ve Yoshimitsu isimli dövüşçü karakterlerin Tekken 7 için eklendiğinin açıklanmasının ardından yeni bir karakter haberiyle tekrar karşımızda. Eski serilerine göre çok daha iyi görsel efektler ve daha derin bir dövüş tutkusuyla hazırlanıyor. Tekken 7 ile dövüş oyunu meraklıları sektörde bulunan açığı kapatacağa benziyor.

Tekken hikayesini bilenler için yeni karakter hiç yabancı değil. Mishima ailesini bilmeyen yoktur. Yeni karakterimiz Mishima ailesinden Kazumi. Kazumi Mishima bildiğiniz gibi hikayede şeytanla Mishima ailesinden ilk anlaşma yapan kişiydi. Dolayısıyla oyun senaryosuna katkısı çok büyük. Tekken 7 ile diğer dövüşçüler gibi Kazumi’yi bekleyen bir kitle oluşmaya başladı bile. Çocukluğumuzun en vazgeçilmez oyunlarından birisi olan Tekkenin son sürümü olacak olan 7 büyük heyecan yarattı. Yakın gelecekte Xbox One, Playstation 4 ve PC platformlarında satışı gerçekleştirilecek olan oyunun yeni videoları ise çok başarılı.

En son Kazumi Mishima için yayınlanan video yakın dövüş yeteneklerinin üst düzey olduğunu gözler önüne seriyor. Ayrıca özel yeteneklerinin ve kaplanla saldırı gibi özelliklerinin bulunduğu karakter güç olgusunu hissettiriyor. Zaten senaryo üzerinde de yeri oldukça ayrı. Bugün yani 2 Haziran tarihinde dövüşçüler arasına eklenmesi beklenen yeni karakter Tekken 7 için oyun severleri ayrı bir beklenti içine soktu.

Tekken 7 yapısı itibariyle şuanda geliştirilmeye devam ediliyor. Japonya’da şuanda oynanıyor olması ve sürekli yeni karakterler ve özelliklerle güncelleniyor olması oldukça güzel bir haber. Çünkü konsollarda çıkış tarihi belli olmadığı için o güne kadar tüm hatalarının giderilerek en iyi şekliyle satışa çıkacağından eminiz. Dövüş tutkumuzu hırsımızla bileyerek çocukluğumuzda ki gibi bir macera için Tekken 7 heyecanla bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir