Tekken 7: Fated Retribution PC İçin Çıkacak Mı?

Tekken 7; Fated Retribution PC İçin Çıkacak Mı

Tekken serisi dövüş oyuncularının şimdiye kadar en çok tercih ettiği oyunlar arasında yer alıyor. Ancak serinin daha önce PC sürümünün çıkmamış olması bir anlamda PC oyuncularıyla arasında kalın duvarlar bulunmasına neden oluyor. Bandai Namco tarafından üretilen ve geliştirilen oyunun yeni sürümü olan Tekken 7: Fated Retribution ise bambaşka iddialarla karşımıza çıkıyor. Bunların en çarpıcısı ise PC için de çıkış yapıp yapmayacağı.

Bilgisayar oyuncuları daha önce bu durumu çok sık yaşadılar. Zira günümüzde çok sayıda oyunun çıkışı yalnızca konsollara yapılıyor. Bazı oyunlar ise konsola çıktıktan aylar hatta yıllar sonra PC platformuna geliyor. Ancak Bandai Namco Entertainment yaptığı anketle oyuncularının görüşlerine önem verdiğini belirtiyor. Oyuncularına survey18.harrisinteractive.eu adresi üzerinden yayınlanmış olan anketi yönelten firma bunun sonucunda Tekken 7: Fated Retribution PC versiyonu için düğmeye basabilir. Ancak bu anketin sonucunda kesinlikle bu sürümün çıkış yapacağı kanısını oluşturmakta doğru olmayacak.

Tekken 7: Fated Retribution Ne Zaman Çıkacak?

Tekken 7: Fated Retribution çıkış tarihi tüm dünyada farklı tarihlerle anılıyor. Japonya çıkışı için olası çıkış tarihinin 2016 yılının Temmuz ayı gösterilse de Avrupa ve Amerika için aynı yakınlıktan bahsetmek mümkün değil. Çünkü Bandai Namco tam anlamıyla tahmini bir süreçten bile bahsetmiyor. Bu durum daha oyunun çıkış yapmasına ciddi bir sürenin olduğunun göstergesi olabilir. Bir anlamda oyuncuları şimdiden bekletmek istemedikleri için tarih açıklamıyor olabilirler.

Tıpkı Tekken 7: Fated Retribution çıkış tarihi gibi PC sürümü içinde aynı mantıkta davranılıyor. Şuan için oyunculardan gelen tepkiler ölçülerek bu projeye yoğunlaşabilir. Fakat net bir açıklama yapılmaması olası bir negatif kararda oyuncuların umutlanmasını engellemek olabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir