Tekken 7 Dövüş Dünyasında 3 Boyut Keyfi

3Boyutlu dövüş oyunu denildiğinde, direk akla Tekken geliyor.  Muhteşem çözünürlükte yeni serisini çıkarmaya hazırlanan Tekken, serisinin kurulumcusu  Katsuhiro Harada ,henüz bir açıklama yapmamasına rağmen, internete tekken 7 hakkında bilgiler sızdı. ING’ nin elde ettiği bilgilere göre yeni konsollar için geliştirilen tekken 7′ yi Unreal Engine 4 Motoru güçlendiriyor.

Yayınlanan bilgiler ise harada’ nin, yeni motorla ilgili açıklaması şu şekilde olmuştur, Unreal  engine 4’u kullanarak, yeni nesil platformlardan istenen görselliğe hızla ulaştık ve onu aşmayı da başardık. UE4 sadece kolay ve güçlü bir motor olmakla da kalmıyor, ayni zamanda Tekken 7 yi istenen tüm platformlara kolayca uyarlamanıza da kolaylık sağlıyor.

Konuyla ilgili pek fazla detay verilmezken,  özelliklede harada’ nin açıklamasındaki cümle şu şekilde son buldu Playstation 4 ve Xbox One’ nin yanı sıra, bilgisayar konumuna da gelecek Tekken 7’nin ipuçları veriyor sanırım. Tekken 6 serisinin güncelliğinde şüphe duyulmazken, yaptıkları çalışma muhteşem ötesi.

Harika Grafikler, yeni nesil konsollar ve gücünü konsollardan alan 3 boyutlu ve HD çözünürlük, en geniş karakter listesi, jin, Heilhachi ve kazuya gibi çok sevilen karakterlerin yani sira 34 karakterin yanına 6 karakter daha eklenmiştir. Bugüne kadarki en geniş listeye sahip olmuştur. Online yarışma, online oynama sayesinde dünyanın farklı yerlerindeki insanlarla gücünüzü yarıştırabilme imkanı sunmakla beraber oyundan en güzel şekilde zevk almanızı sağlamaktadır.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir