Team Secret Starladder 11'den çekildi

Team Secret Starladder’dan çekildi

Starladder ekibi tarafından yapılan bir açıklama ile finallere gidecek takımların herhangi bir eleme yapmayacağı söylendi. Bu durumun sebebi ise daha sonra açıklandı. Team Secret takımdaki oyuncu değişikliğinden dolayı Starladder’ın finallerine katılmak istemediğini Starladder yetkililerine bildirmiş. Bu sebeple de herhangi bir eleme olmadan takımlar finallerde boy gösterecek.

Team Secret Starladder 11'den çekildi
Team Secret Starladder 11’den çekildi

Bu sene finallerde oynayacak takımlar “HellRaisers”, “VP.Polar”, “Team Empire” ve “Lajons” oldu.

Team Secret’ın yaptığı açıklamanın basit bir çevirisi ise şu şekilde;

“Fanlarımız ve Starladder izleyicileri için bazı talihsiz haberlerimiz var. Bugün geç saatlerde oynanacak olan Starladder Sezon 11 elemelerinde Team Secret oynayamayacak, ki zaten ana turnuvaya da katılamayacağız bu sebeple.

Takım içinde çok yakın zamanda bazı oyuncu değişiklikleri olacak ve bu sebeple de Starladder Sezon 11 lan finallerine katılamayacağız. Eğer bu şekilde katılırsak Virtus Pro Polar ve HellRaisers takımlarına haksızlık olacağını düşünüyoruz. Ayrıca bu durum Starladder kurallarına da bir yerde aykırı olmakta.

Starladder’den bu konuda özür diliyoruz, turnuvalarına katılamadığımız için. Ayrıca bu akşam bizim maçımızı bekleyen fanlarımızdan da özür diliyoruz.

Starladder Sezon 12’de dönüş yapacağız. Ayrıca yeni yılın başlarında takımdaki değişiklikler hakkında bazı bilgilendirmelerde bulunacağız.

Her zaman dediğimiz gibi, fanlarımıza destekleri için teşekkür ediyoruz.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir