Team Fortress 2: Cadılar Bayramı Güncellemesi

Sürekli yeni güncellemelerle oyuncu kitlesini daha da çoğaltan Team Fortress 2 için cadılar bayramı güncellemesi geliyor.

Team Fortress 2 fanlarının tespitlerine göre TF2’nin resmi internet sitesinde Spy karakterinin yüzü epey solgun görünüyor. Korkudan iskeleti görünen Spy’ın üzerine tıkladığımızda ise cadılar bayramı hakkında bilgilerin yayınlandığı sayfaya yönlendiriliyoruz.

Team Fortress 2 ekibinin “Her cadılar bayramında hayaletler, goblinler, dracula ve frankensteins gibi yaratıkların insanları korkutmak için mezarlıklardan insanların evlerine geldiği bir gerçektir” diyerek Team Fortress 2: Halloween’in (Cadılar Bayramı) duyurusunu yaptığı şu günlerde gerçekten ne kadar korkutucu bir bayram etkinliği olacağını tahmin edebiliyoruz. Ekim ayı boyunca bir çok etkinliğin ve kutlamanın gerçekleştirileceği TF2’de oyuncuları sürekli yenilikler ve çeşitli aktiviteler bekliyor olacak.

Team Fortress 2: Halloween güncellemesiyle ilgili daha detaylı bilgiyi önümüzdeki günlerde bulabileceğiz ancak şimdilik yeni haritaların, yeni oyun modlarının ve yeni şapkaların geleceğini biliyoruz.

Ayrıca her geçen gün TF2’nin resmi Steam topluluk sayfasında cadılar bayramı güncellemesiyle ilgili aşağıdaki gibi bir çok oyun görüntüsü de TF2 hayranlarıyla paylaşılıyor. Team Fortress 2’nin tüm güncellemeleriyle ilgili ekran görüntülerini, fan art’ları ve oyunun konsept resimlerini bulabileceğiniz TF2 Steam Atölyesinde TF2 sevenlerin ilgisini çekebilecek daha bir sürü görsel bulunuyor.

Team Fortress 2’nin cadılar bayramı güncellemesi hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayarak oyunun resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Team Fortress 2: Halloween (Cadılar Bayramı) Görselleri:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir