Tauri World Online İnceleme

Tauri World Online Hakkında Bilgiler

Tauri World, browser tabanlı bir strateji oyunudur. Oyunda 3 çeşit gezegen bulunuyor, bu gezegenler arasında yer alan 8 koloni arasındaki imparatorluk mücadelesi oyunun ana konusudur. Oyunun ilk aşamasında bir gezegen seçiyorsunuz, daha sonra bir adaya yerleşerek; odun,, demir, kristal ve bunları üretebilmek için de enerji elde etmeniz gerekiyor.

Tauri World’de yerleştiğiniz kolonide ürettiğiniz malzemeler ile savunma binaları, silahlar, üniversiteler, kara, hava ve deniz birlikleri, saldırı timleri üretebiliyorsunuz. Oyun içerisinde 20-25 tane bina, savunma ve saldırı sistemleri kurabiliyorsunuz.

Kolonideki ilk amacınız yaşadığınız yeri gelişmiş bir yer yapmaktır. Kendi bölgenizi yeteri kadar genişletip asker ürettikten sonra çevre civarlardaki kolonileri ele geçirerek kaynaklarından ve enerjilerinden faydalanmanız gerekiyor. Bulunduğunuz bölgede söz sahibi olmak için sömürge sayınızı artırmanız çok önemlidir.

Tauri World oyununda bir bölgeyi ele geçirmeden önce rakibin sizden daha zayıf ya da denk güçte olduğundan emin olmalısınız. Tespit edilmeden yapılmış rastgele bir saldırı sonucu kaybederek gelişiminizin yavaşlamasına neden olabilirsiniz.

Tauri World Online’da bir takım kahraman ve bonus sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde yaptığınız binalar ve ürettiğiniz askerler hem ucuza mal oluyor hem de çok kısa sürede üretim gerçekleşiyor.

Oyunda kurduğunuz maden, orman, kristal fabrikaları ile topladığınız hammaddeler ile binalarınızı geliştirdikçe yeni teknoloji silah ve askerler ortaya çıkacak. Bu teknolojik birimlere sahip olabilmek için kurduğunuz üniversiteyi sürekli geliştirmeniz gerekiyor.

Tauri World Online her ne kadar browser oyunu olsa da kurduğunuz fabrika ve binaların 3 boyutlu ve hareketli olduğunu göreceksiniz. Bu oyunu hem Türkçe hem de ücretsiz şekilde oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir