Talisman Online Sınıfları ve Özellikleri

Talisman Online

Talisman Online kaliteli bir MMORPG oyunu olmasına karşın sadece 300 megabyte boyutundadır. Bu boyutu görenler oyunun kalitesi hakkında şüpheye düşebilirler ama görüntü kalitesi fena değil ve baya bir eğleneceğinizden de şüphem yok. Her karaktere özel meslek dalları seçimi, pet tercihleri ve 5 çeşit sınıfı ile iyi zamanlar geçireceğinizden eminim. Şimdi sizlere Talisman Online’ın sınıfları ve bu sınıfların özellikleri hakkında bilgi verelim.

Talisman Online Sınıfları

Wizard: Uzak menzilde çok etkili bu sihirbaz karakteri, uçabilen kılıçlar ve bıçaklar konusunda oldukça ustadır. Etkili bir vuruş gücü olduğu için defansı pek iyi değildir, ataklarını ateş ve su kuvvetine dayanarak yaparlar ve zekaları ile tanınmaktadırlar. Erkek ve kadın cinsiyetleri bulunmaktadır.

Monk: Zor koşullara uzun süre dayanabilen rahipler, bazı değişik skillere karşı zayıf olduklarından çabuk ölebilirler. 2 tarafı sivri kürek gibi bir silahları vardır, sadece erkek cinsiyeti seçilebilir.

Assassin: Saldırı üzerine kurulu bu sınıf zehir ve yıldırım güçleri ile rakiplerinin güçlerini hızlı şekilde azaltabilirler. Bu kadar güçlü olmalarından dolayı çok uzun süren savaşlara karşı dayanlıklı değillerdir. Rahipler gibi bunlarda da tek erkek seçilebiliyor.

Fairy: Çok akıllı olan bu sınıf dostlarına şifa dağıtır, kutsal ve yıldırım saldırıları yapabilirler ama savunma özellikleri düşük olduğu için çabuk yıkılırlar. Rahibe oldukları için sadece bayan cinsiyeti seçilebilir.

Tamer: Doğanın adamı da diyebiliriz, avcılığı ile ünlü bu sınıf hayvanları eğiterek kendine yardımcı yapabilir. Yalnız kadın karakterin olduğu bu sınıfta ok ve yay kullanılır, yani uzak mesafede etkilidir.

Tales Online’da karakter özelleştirme biraz sınırlı, boyutuna göre kalitesi orta derecedir, görevler yapabilir, ticarette bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir