Swordsman Gilged Wasteland Güncellemesi

Ünlü Edebiyat yazarı Çinli Wuxia, Louis Cha’nın yaratmış olduğu dünyanın üstüne kurulmuş olan Swordsman, Türkiye dahil olmak üzere Dünya’nın birçok ülkesinde oyuncu sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Oyunun konusu, Ming Hanedanlarının yaşadığı zamanda geçen ve Jianghu kültürü ile gelişen aksiyon dolu anlardır. Özellikle dövüş sanatlarına ilgi gösteren ve MMORPG oyunu sevenlerin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Swordsman, dövüş sanatlarındaki cesurluk, şeref ve zafer üstüne kurulmuş PVP mücadeleleri ile Türkiye’deki birçok oyuncudan iyi puan almayı başardı. Swordsman’in yeni güncellemesi Gilged Wasteland ile oyun farklı bir boyut kazandı. Oyunu uzun zamandır oynayan ve seviyesi yükselen oyuncular için yeni içerikler olduğu gibi düşük seviyedeki oyuncuların sıkılmaması için de birçok yenilik geldi. Seviyesi yüksek oyuncular artık oyundaki Emience School ile bire bir savaşabilecekler.

Swordsman’de 89. Seviyeye kadar çıkılabiliyordu, Gilged Wasteland güncellemesi ile beraber artık 5 seviye fazladan yükselebileceksiniz. Oyuna getirilen bir diğer yenilik de 3 farklı bölgenin oyunculara sunulmasıdır, ayrıca MMORPG oyunlarının vazgeçilmezi zindanlara bu güncelleme ile bir yenisi daha eklendi. Yeni açılan bölgelere seviyesi 80 olan oyuncular giriş hakkına sahipken yeni zindana ise 84 seviyeden aşağı olanlar giremeyecek.

Kaliteli grafiğe sahip olan Swordsman’de, klan etkinlikleri, karşılıklı kapışma, açık dünya savaşları ve değişik arenalar bulunuyor. 10 farklı dövüş sanatı okulu bulunan oyunda oyuncular kendilerini geliştirerek rakipleri ile amansız bir mücadele içine giriyorlar.

MMORPG oyunlarında alışık olmadığınız birçok şeyi Swordsman’de görebileceksiniz. Uzak Doğu dövüş sanatlarında gördüğünüz ağaçlar üzerinde uçma, su üstünden hızlı geçmek gibi sahneleri oyun içerisinde yaşayabilirsiniz. Kungfu yaparken çevik ve açıkgöz olmanız gerekiyor.

Swordsman’de kuracağınız klanlarla beraber farklı etkinliklere katılabilirsiniz. Oyundaki kutsal eşyaları koruyabilir, bölgenizde yaşayan cinayetin suçlularını bulabilirsiniz. Bu MMORPG oyununda gece, gündüz, suyun hareketleri ve yansıması gibi birçok gerçekçi şeyi bir arada bulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir