SW Battlefront’a 4 Gün Kala Tüm Detaylar

 starwars battlefront

Star Wars Battlefront oyunu 17 Kasım 2015 tarihinde çıkış yapacak ve artık neredeyse 4 günden az bir süre kaldı. Birçok oyuncunun merakla beklediği efsanevi oyun serisinin son oyunu için her geçen gün yeni detaylar gelerek oyuncuların heyecanlarını katlıyor. Son olarak Star Wars Battlefront canlı aksiyon fragmanı yayınlandı ve grafik detaylarının kapalı beta sürecine nazaran çok daha iyi bir konuma getirildiği gözler önüne serildi. Aslına bakarsanız yayınlanan canlı aksiyon fragmanında gördüğünüz görüntüler normal çekilmiş görüntüler. Oyunla bir ilgisi olmamasına karşın oyunun grafiklerinin iyi bir noktaya çekildiğinin sinyalini veriyor diyebiliriz.

Star Wars Battlefront çıkış tarihi için son adımlar kalmışken fragmanda filmden hatırlayacağımız Anna Kendrick bir yandan sandviçini hazırlarken bir yandan da orijinal trilojiden bir diyalog alarak oyuna giriş yapıyor. Gerçekten Battlefront oyuncularının beklediğini varsayarsak can alıcı bir fragman olmuş diyebiliriz. Tüm bu fragman haberlerinin dışında çok sayıda bilgi akışının da geldiğinin altını çizelim.

Örneğin birçok kişinin merak ettiği konuların başında Star Wars Battlefront kaç GB olacak sorusu var. Bu sorulara Twitter üzerinden resmi hesap vasıtasıyla cevap verildi. EA Star Wars hesabı üzerinden verilen cevap bir oyuncunun Star Wars Battlefront kaç GB olacak ve platformlar arasında fark görecek miyiz sorusu üzerine geldi. Verilen yanıtta 3 ayrı platform için farklı depolama alanlarının söz konusu olduğunu gördük. PlayStation 4 için 23 GB, Xbox One için 19 GB, PC içinse 27 GB bir indirme boyutu olacağı açıklandı.

Çıkış yaptığı ilk gün olan 17 Kasım 2015 tarihinde yaklaşık 10 milyon kişinin Star Wars Battlefront oynaması bekleniyor. Filmi kadar ilgi gören bir oyun serisi olduğunu bu noktada kanıtladığını söylemeden geçemeyeceğiz. Tüm bunların haricinde dünyaca ünlü oyun kanalı GameSpot bazı veriler paylaşmaktan çekinmedi. Özellikle Star Wars Battlefront silahları, ekipmanları ve kostümlerini kapsayan paylaşımlarla oyuna dair tüm bilgiler oyuncularla paylaşıldı. Şuanda nefesler tutuldu 17 Kasım 2015 tarihi ve SW Battlefront bekleniyor diyebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir