SW BattleFront Season Pass Detayları Açıklandı

battlefront

DICE’nin geliştirdiği Star Wars BattleFront oyunu için zaman zaman açıklamalar yaparak bazı haberler duyurmuştuk. Electronic Art yaptığı açıklamayla Season Pass ile 4 farklı DLC sistemi getireceğini duyurdu. Fiyatları konusunda kullanıcılar arasında kötü yorumlara tabi tutulsa da gelecek genişleme paketi şimdiden ön siparişlere başladı. Gelecek olan 4 farklı DLC dosyasının ilki 2016 yılında yayınlanacak.

Origin, PlayStation Network ve Xbox.com üzerinden satışa sunulacağı öğrenildi. Oyunun genişletilmesini bekleyen oyun severleri Season Pass fiyatları oldukça sinirlendirmiş görünüyor. Star Wars BattleFront oyunu 19 Kasım 2015 yılında oynanabilecek. Genişleme paketlerine sahip olacağınız Season Pass ise 2016 yılının ilk çeyreğinde gelecek. Ana oyun 60 dolardan satışa sunulurken gelecek olan Season Pass ise 50 dolar gibi bir fiyatla satışa sunulacak. DICE firması geliştirdiği oyunda mikro ödemelere yer olmadığını açıklamıştı. Mikro ödemelerin haricinde genişleme paketinin bile bu kadar pahalı bir fiyattan sunulması oyun severleri kızdırdı.

İçerik olarak oyun mükemmele yakın diyebiliriz. Toplamda 4 temel DLC sunacak olan Star Wars BattleFront Season Pass sahipleri sırayla gelecek olan ek geliştirmelere 2 hafta öncesinden sahip olabilecek. Oyuncuları fiyatı kadar DLC dosyalarının içeriği de çok ilgilendiriyor. Electronic Art yaptığı açıklama da genişleme paketlerinin tümüne geçiş hakkı kazanan Season Pass, ile yeni bir oyun deneyimi sunacaklarını açıkça ifade etti. İçerik olarak ise;

* 20’den fazla galaktik teknoloji olacak

  * 4 yeni ve güçlü kahraman ayrıca kötü karakterler olacak

  * Yeni yerleri içinde barındıran dikkat çekici 16 ek oyuncu haritası

  * 4 yeni oyun ve oyuncu seçeneği

  * Özel “Shoot First” ismiyle dikkat çeken, karakter tepkisi sistemi

En önemlisi ise ana oyuna ek olarak getirilen genişleme paketi piyasaya çıkmadan 2 hafta önce elinizde olabilecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir