Survivor Squad Gauntlets Oynamaya Hazır mısınız?

survivor-squad-gauntlets

Survivor All Star yarışmasını neredeyse ülkemizin yarısı izliyor. Özellikle ünlü ve gönüllülerden oluşan ekip herkesi ekran başına kilitledi. Şimdi de, Survivor Squad Gauntlets isimli bir oyun çıktı. Oyunun mantığı yarışma ile aynı, şimdi detaylarına bir göz atalım.

Aksiyon oyunlarının strateji ile birleşmesi ile ortaya çıkan yapımlar her zaman başarıya ulaşıyor.  Survivor Squad Gauntlets oyununda bir takım olacaksınız, bütün arkadaşlarınızla birlikte hayatta kalmanız gerekiyor. Stratejinizi en iyi şekilde kurarak ekip halinde mücadele edeceksiniz, oyunun her alanını koruyacaksınız. Zaten takım düzenini oturtamazsanız korumanız gereken noktalarda zorluk çekeceğiniz için yaşama şansınız azalacaktır.

Kendiniz iyi bir ekip hazırladıktan sonra üs kurmanız gerekecek. Yeterli ekipmanları aldıktan sonra takımınızın seviyelerini artırarak daha güçlü hale gelmeye çalışacaksınız. Survivor Squad Gauntlets içerisinde bir de editör bölümü var. Yani, oyunu baştan sonra tekrar yaratabileceksiniz. Silahlardan bütün eşyalara kadar her şeyi oyunun istediğiniz noktasına yerleştirebilirsiniz.

Oyunda hayatta kalmaya çalışırken kimi zaman zor bulmacalar ile karşı karşıya kalacaksınız. Burada da biraz pratik zekanızı kullanmanız gerekiyor. Oyun şu an aktif, yeni olduğu için sık sık güncelleme ile karşılaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir