Styx: Master of Shadows’dan Yeni Video

Bu sene yine efsane olacak oyun hakkındaki merak ettiğiniz tüm detaylara http://www.styx-thegame.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Oyunun çıkış tarihi hakkında bilgi verilmese de Ekim ayı içerisinde 30$’dan satışa sunulacağı, yapılan yorumlar arasında yer alıyor.

Styx: Master of Shadows, temelinde bir gizlilik oyunudur. Ana karakter bu gizemliliğe ayak uyduran fantastik yeteneklere sahip ve bu yeteneklerden bazıları; kendi kopyasını çıkarma, duvarların arasında bulunan görülmeyen düşmanları görme gibi. Bunlara ek olarak birde hançer yer alıyor.

Cyanide tarafından geliştirilen ve Focus Interactive tarafından yayımlanan Stx: Master of Shadows, çok sevilen ve Ekim ayının sabırsızlıkla beklenen oyunu, yeni suikastçi Styx’in maceralarını anlatıyor. Yeni yayımlanan videoda oyun için klonların nasıl kullanıldığı gösteriliyor. Ayrıca oyun içerisinde yer alan gizlilik ve aksiyon hareketleri de videoda dikkat çeken ikinci bir konu oluyor. Bir goblin yönetilen Styx: Master of Shadows, farklı oynama stili ve temasıyla diğer oyunlardan sıyrılarak kendine ayrı sınır çekmeyi başarıyor. Aşağıda sizin için eklediğimiz tanıtım videosunda bahsi geçen incelemeleri sizde görebilirsiniz. İyi seyirler.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir