Stronghold Kingdom Yeni Genişleme Paketi Geldi

stronghold-kingdoms-kurtun-yukselisi-inceleme

Firefly yapımcılar Stronghold Kingdom için yeni genişleme paketi olan Kurt’un yükselişini sundu. PVE savaşları ile MMO dünyasına farklı bir boyut kazandıracak.

Yeni güncellemedeki amacımız aslında bütün Kingdom olayını ters istikamete çevirmek. Bütün insanları örgütleyerek herkesin düşmanı olan kişiyi ortadan kaldırmaya çalışmak. Stronghold Kingdom içinde normal oyun içerisinde istediğiniz kişi ile düello yapabilirsiniz. PVE modunda farklılıktan bahsettik, Kurtlar, Yılanlar ve Domuzlara karşı savaşırken oyuncuların bazı stratejiler uygulamaları gerekecek, düşündükleri kadar kolay olmayacak.

PC ve Mac kullanıcılarına özel olarak gelen Kurt’un yükselişinde, artık o gelişmiş yapay zekanın kalitesini görebilirsiniz. Özel PVE modu ile İngiltere’deki Ortaçağda, yukarıda bahsettiğimiz hayvanların yoğun saldırısı ile karşı karşıya kalacaksınız.

Kurtların saldırmaktaki amacı; Britanya’daki kişilerin yaptığı eziyetler sonrası onlardan intikam alma duygusudur. Kurtlar zorlu rakiplerine büyük bir saldırı yaparak zamanında kaybettiği toprakların hepsini geri alıp eski hayatlarına geri dönmeyi amaçlamaktadırlar.

Stronghold Kingdom Kurt’un Yükselişindeki yapay zekalar gerçek oyuncular gibi her şeyin yönetimini yapabiliyorlar. Siz nasıl ülkenizdeki kaleleri tamir ediyorsanız, onlar da ediyor, lider seçerken oy kullanıyorsunuz, yapay zeka da aynı şeyleri uyguluyor. Aslında karşınızda gerçek bir insan varmışçasına oynuyorsunuz. Bu oyunu ücretsiz oynayarak Kurtların yükselişine bir dur diyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir