Street Fighter 5 Kostüm Videosu Yayında

Street Fighter V Kostüm Videosu Yayında

Street Fighter efsanesinin yeni oyunu olan Street Fighter 5 yakın zamanda yayınlanan fragmanlarla oyun severleri büyülemeyi başardı. Capcom tarafından geliştirilen oyunun birçok içeriğinin ise erkenden oyunculara sunulmuş olması birçok kesim tarafından büyük bir ilginin başlamasına yol açtı. Özellikle yeni karakterler ve belirli aralıklarla sunulan bu eklenmiş yeni detaylarla çok daha keyifli bir dövüş oyunu oynayacağımız kanısı yaygınlaştı.

Son olarak hatırlayacağınız üzere Street Fighter 5 açılış sinematiği ile karşımıza çıkmıştı. Birbirinden hareketli aksiyon sahneleriyle, görüntü efektleri ve yine değişmez olan efsanevi karakter tiplemeleriyle güzel bir görsel şov izlemiştik. Şimdi ise herkes için yine oldukça önemli olan bir diğer detay oyuncularla paylaşıldı. Street Fighter 5 kostüm videosu ile oyuna eklenmiş ve eklenecek olan birçok kostüm görücüye çıktı. Böylelikle oyunu satın almak isteyen birçok kişinin favori karakterlerinin sahip olacağı görüntüyü görmesi mümkün kılınmış.

Ekstra kostümler ile karakter algısını ve oyuncuların oyuna bakış açısını değiştirmeyi amaçlayan Capcom serinin bu sürümüyle daha büyük bir yükseliş göstermeyi amaçlıyor. Zira ekstra kostüm satışlarıyla birçok oyuncunun oyuna bakış açını değiştirse de bu kostümlerin oyun içi para al sisteminde değerlendirilebilecek düzeyde olduğunu göstermiş oldu.

Çok sayıda oyuncunun Street Fighter 5 ekstra kostümleri satın almama ifadeleri üzerine yapılan bu gösterişler oyunun değebilecek potansiyelde olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Oyunu satın alan belirli bir kemik kitlenin haricinde çok büyük kesimlere ulaşmasını beklemeyen bazı oyun mecralarının ise bu detaylarla teorisi çürüyebilir.

Steam üzerinden yapılacak olan ön sipariş sayesinde Street Fighter 5 kostümleri çok daha uygun fırsatlarla alınabiliyor. Street Fighter 5 oyunu Ryu, Chun-Li, Mr. Bison, Cammy gibi karakterlerin gösterimiyle 16 Şubat 2016 tarihinde PC ve PlayStation 4 için çıkış yapacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir