Street Fighter 5 Collector’s Edition Tüm İçeriğiyle Açıklandı

 Street Fighter 5 Collector’s Edition

Street Fighter 5 için son çıkan haber oldukça sevindirici. Eminim ki Street Fighter serisini oynamayan oyuncu yoktur. Dövüş oyunu dediğimizde Mortal Kombat ile kıyasıya kapışacak tek oyun olarak bu oyun dünyayı salladı. Özellikle 80-90 kuşağının en ateşli zamanlarını yaşadığı sokak dövüşlerinin birçok kahramanı hala bilinçaltımızdadır.

Geçtiğimiz günlerde yepyeni kostüm seçeneklerinin olacağı duyurularak yeni oyunda farklı heyecanlar getirileceği açıklandı. Bu durumun hemen ardından betası yayınlanarak aktif olarak sunuldu. Dileyenler Steam üzerinden Street Fighter 5 oyununa ulaşabilir. Eğer dövüş oyunlarını seviyorsanız ve geçmişten bu güne vazgeçilmezleriniz arasındaysa yapmanız gereken tek şey oyunu satın almak. Çünkü emin olun eskiden ayıla bayıla oynadığımız oyunun günümüz teknolojisiyle bezenmiş hali dudak uçuklatıyor. Harika grafiklerin yanı sıra oyun dinamikleri de fazlasıyla gelişmiş.

Şuan güncel olarak Street Fighter 5 için ön sipariş yapabiliyorsunuz. Bir güzel fırsatsa ön siparişle erken satın alma modülünü kullanırsanız otomatik olarak oyunun betasına erişebiliyorsunuz. Bu sizin kârınıza olan bir durum olduğundan kesinlikle tavsiye ediyorum. Aynı zamanda Street Fighter 5 için ön sipariş veren herkese 4 adet özel kostüm hediye ediliyormuş. Buda demek oluyor ki kârınız katlanıyor. Çünkü bu özel kostümler ekstradan para karşılığında satılıyor.

Şuanda güncel olarak 99.99 $ karşılığında Kuzey Amerika’da satışa sunulan oyun bir noktada tepkileri üzerine çekti. Çünkü 100 $ sayılabilecek fiyat ülkemiz şartlarında 300 TL’ye tekabül ediyor. Collector’s Edition paketinin içeriği ise ilgi çekici nesneler içeriyor.

  • 48 sayfa, ciltli baskıya sahip artbook ve çıkartmalar.
  • SFV oyun diskiyle özel Street Fighter kutusu
  • 10’’ boyutunda renkli Ryu figürü
  • Çeşitli kodlarla oyun içi indirilebilir içerikler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir