StarCraft 2; Legacy Of The Void Çıkış Tarihi Açıklandı

 StarCraft 2; Legacy Of The Void

StarCraft 2 oyununun malumunuz olan üçlemesinin son oyunu nihayet duyuruldu. Şimdiye kadar Starcraft 2: Wings Of Liberty ismiyle perdeyi açan oyun, Starcraft 2: Heart Of The Swarm ile devam etmişti. Şimdi ise üçlemenin sonuncusu Starcraft 2: Legacy Of The Void ile karşımızda yer alacak. Şimdiye dek yapılan tüm geliştirmeler gösteriyor ki gelmiş geçmiş en iyi sürümüyle karşı karşıya kalacağız.

Single player modunda incelendiği zaman Protoss ırkına dair kısmın çok daha fazla olduğunu söyleyebilirim. Hatta öyle ki oyunun ana hikayesi tamamıyla tek ırk üzerine kurulmuş. Geçtiğimiz günlerde bir açılış videosuyla birlikte yayınlanan StarCraft 2: Legacy Of The Void ile zincirler kırılacak. Hikayede Amon çok fazla yer alacak diye düşünmemize rağmen oyunda oldukça az var. Hatta Jim Raynor ve Sarah Kerrigan’da aynı şekilde bu kervana dahil.

Starcraft 2: Legacy Of The Void için başlatılan ön sipariş yöntemiyle satın alanlara sürpriz birçok hediye sunuluyor. Birbirinden heyecanlı hediyelerle almayı düşünüyorsanız sakın kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

  • Multiplayer Beta
  • Archon modu aktif olacak
  • Turnuvalara katılım izni
  • Campaign modundan 3 yeni görev
  • Heroes Of The Storm İçin Artanis edinebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi sadece Starcraft 2: Legacy Of The Void sahibi olmak için erken sipariş verirseniz birçok fırsata erişebileceksiniz. Hem Starcraft 2 oyununu multi player oynama fırsatınız olacak. Üzerine Archon modunun aktif olmasıyla birlikte hem Campaign modundan 3 yeni görev, hem turnuvalara katılımınız mümkün gözüküyor. Heroes Of The Storm oynuyorsanız kesinlikle kaçırmamanız gereken Artanis sahibi olma imkânını ise sakın es geçmeyin.

Starcraft 2: Legacy Of The Void için resmi çıkış tarihi 10 Kasım 2015 olarak belirlenmiş.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir