Starcraft 2; Legacy Of The Void Canlı Yayını

 Starcraft 2 Legacy Of The Void

Starcraft 2 oyunu oyun severlerin en sık oynadıkları oyunlar arasında yer alıyor. Şimdiye kadar birbirinden başarılı iki büyük DLC alan oyun bu günlere gelmesini birazda bunlara borçlu. Çünkü her gelen genişleme paketi efsanevi özellikler içererek oyunculara yepyeni bir heyecan yarattı. Yeni ekipmanlar, yeni bölgeler ve yeni oynanış stilleriyle oyuncuları kendisine bağlamayı başardı.

Yapımcı şirket Blizzard Entertainment Starcraft 2 oyunu için 3.büyük genişleme paketi olan Legacy Of The Void hakkında yeni bir haber duyurdu. Herkes DLC için çıkış tarihini beklerken geliştirici firma 13 Eylül tarihli bir canlı yayından bahsetti. Tüm oyuncuların 13 Eylül tarihini beklemesinin sebebi ise Starcraft 2; Legacy Of The Void oynanışının canlı olarak gösterilmesi ve çeşitli detaylarla birlikte çıkış tarihinin açıklanacak olması.

Blizzard mantıklı bir hamleyle oyuncuları büyük bir merak duygusuna sürükledi. Böylece 13 Eylül tarihinde yapılacak olan canlı yayınla onlara yeni oyun dinamiklerini aktarabilecek. Açıklamalar gösteriyor ki Starcraft 2; Legacy Of The Void yine dopdolu bir DLC paketiyle karşımıza çıkacak. Şimdiye kadar sahip olunan paketlerin içeriğine ek olarak yeni özellikler zaten bekleniyordu. Tüm bunların açıklanma tarihi 13 Eylül TSİ saatiyle 13:00 olarak belirtildi. Twich üzerinden yapılacak olan canlı yayının süresi ve konsepti hakkında bir detay bulunmuyor. Ancak oyun içi özelliklerinin ve çıkış tarihinin açıklanacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Starcraft 2; Legacy Of The Void oyunu resmi Twich kanalı olan twich.tv/starcraft adresinden tanıtılacak. Böyle bir canlı yayına başvurulması oyuncular açısından merak duygusunu yükselttiği için pek sıcak karşılanmadı. Ancak geri dönüşlerle sosyal medyada büyük bir yer edinen Starcraft 2 yeni DLC paketi muhtemelen Blizzard cephesini sevindiriyordur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir