Starcraft 2 Legacy of The Void Beta ile Karşımıza Çıkacak

starcraft-2-legacy-of-the-void-beta-incelemesi

Oyun dediğinizde en kaliteli firma hangisi deseniz birçok kişi Blizzard der. Bu yapımcılar şimdi Starcraft 2 oyununda Legacy of the Void Betası ile karşımıza çıkacak.

Blizzard, her ne kadar kendini World of Warcraft, Hearthstone oyunlarına verdiği düşünülse de, diğer oyunları içinde gerekli çalışmaları yapmaktan geri kalmıyorlar. Starcraft serisi de azımsanmayacak oyuncu sayısına sahip ve yapımcılardan yeni haberler gelmeye başladı. Legacy of the Void Beta Mart sonu veyahut Nisan ayı başlarında oyuncuların karşısına çıkacak.

Blizzard Beta Key dağıtımları içinde popüler siteler ile görüşmeler yapıyor. Yeni gelecek olan Beta, ilk etapta usta oyuncular, bireysel bilgisayarları normal düzeyin üstünde olan kişiler katılabilecek. Bir sonraki aşamada, bütün herkesin dahil olabildiği açık betanın oyunculara duyurulması bekleniyor.

Starcraft 2, bundan tam 5 sene evvel piyasaya çıktı, bu kadar uzun süredir oyunu fanatik olarak takip eden kişilere verebileceğimiz en güzel haber, Legacy of the Void Beta ile birlikte Raynor, Kerrigan, Zeratul gibi karakterlerin nasıl bir öyküsü olduğu öğreneceksiniz, beklediğiniz o an 1 ay içinde geliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir