Starcraft 2 İçin Double EXP Dönemi

Starcraft 2 İçin Double EXP Dönemi

Starcraft 2 oyunu Blizzard tarafından piyasaya sürülmüş ve yıllardan beri oynanan oyunlardan biridir. RTS oyunu denildiği zaman ilk akla gelen örneklerin arasında bulunan oyun için şu sıralarda bazı gelişmeler kaydedildiğini söylemek gerekiyor. Özellikle oynamaya devam eden ya da bırakmış olsa da oyuna geri dönmek isteyen oyuncular için çok büyük bir detayın oyunculara duyurulduğunun altını çizmek gerekiyor.

Oyunda mevcut EXP sistemi üzerinde yapılan değişiklikler insanları oyuna daha fazla bağlamak ya da oyuna geri döndürmek için tasarlanmış. Özellikle Starcraft 2 Double EXP eventi duyurulduğundan beri ilginin üst safhaya çıktığını söylemek mümkün. Birçok kişi bıraktığı RTS oyununa geri dönerken oyunu hali hazırda oynayanlar da ekstra kazanım için daha fazla vakit geçirmeye başlıyor. Blizzard tarafından verilen haberde bu dönemin bir süre daha devam edeceği de müjdelendi.

Starcraft 2 çifte ex dönemi ne zaman başlıyor diye merak eden oyuncular için 24 Aralık 2015 tarihinde aktif olduğunu belirtelim. Bu noktada hangi zamana kadar devam edeceğini merak edenlerinde olduğunu biliyoruz. Bu bilgiyi de dün itibariyle duyuran yetkililer bu sürecin 3 Ocak 2016 tarihine kadar süreceğinin altını çizdi. Üstelik bu ekstra kazanımın sadece kısıtlı bir oyun çeşidi için değil oyunun içinde herhangi bir aktivite de geçerli olması da avantajların en dikkat çekicisi olarak tanımlanabilir.

Aynı zamanda Starcraft 2 turnuvaları her gün saat başında olmak üzere gece yarılarına kadar devam edecek. Blizzard oyuna karşı var olan durgunluğunu bozarak özellikle 25 level ve üzeri oyunculara sunulan kooperatif görevleri değerlendirebilirsiniz. Böylece daha fazla dans animasyonuna sahip olarak gücünüzü hiç olmadığı kadar arttırmanız mümkün olacak. Üstelik eskiye nazaran iki katı daha hızlı gelişme şansınızın olduğunu unutmayın. Starcraft 2 oyunu hakkında şuanda sosyal medyada geniş çaplı bir hareket yaşandığını söyleyebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir