Star Wars Yeni Yaması

Star Wars yapımcılığını ve yayıncılığını BioWare & LucasAr firması tarafından yapılan ücretsiz mmorpg oyunudur. Blindiği gibi oyun filminden esinlenerek yapılmış eylenceli bir savaş oyunudur. Genellikle uzayda istila veya istilaya uğranan yerleri kurtarma üzerine oynanan zevkli bir oyundur.  Oyunda Star Wars filminden sevdiğinmiz bir karakteri MMO olarak seçip oynayabiliyoruz.

Star Wars şimdi yeni yamasını çıkartmaya hazırlanıyor yeni yamanın ismi The Old Republic yama 2.6 yükseltiliyor. BioWare’in topluluk yöneticisi Eric Musco 2.6 yamasında neler olabileceğini kısaca anlattı, yeni yamada oyunu ücretsiz oynayan aboneler için Galactic Starfighter ek paketini açacak ve bunun yanında bir sürü bombacı varyasyonları ve yeni bir silahlı gemiye sahip olacaklar. Bunların yanı sıra 2.6 yamasıyla birlikte bir kaç sınıf için değişiklikler olabileceğini belirten Eric Musco, bu değişikliklerin DPS sınıflarında gözle görülebileceğini belirtti.

Yakında çıkacak olan The Old Republic 2.6 yaması hakkında daha fazla ve ayrıntılı bilgi, yine forumlarda ve resmi sitesinde haftaya açıklanacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir