Star Wars Battlefront’un Beta Tarihi Açıklandı

Star Wars Battlefront’un

 Star Wars serisinin yeni oyunu olacak olan Battlefront bir süredir merakla bekleniyor. Nihayet artık oyuna gireceğimiz günlere fazlasıyla az bir zaman geldi. Betasının çıkmasına 10 gün kadar bir süre kalan Star Wars Battlefront için bir üzücü haber konsol oyuncularına geldi. PC için önce çıkıyor haberi yerine daha vurucu bir çalışma gerçekleştirilmiş. Star Wars Battlefront betası sadece PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak. Yani Xbox 360 ve PS3 kullanan oyun severler oyundan faydalanamayacak.

Ama Battlefront ile 3 birbirinden farklı oyun deneyimini oyuncularına sunacak olan oyun aynı zamanda Companion sistemini de aktif edecek. Böylece sıkıcılıktan uzak ciddi anlamda bir oyun keyfi yaşamak oldukça kolay olacak.

Walker Assault On Hoth;

Bu mod sayesinde 40 kişilik bir oyun grubu kurulabilecek. 40 kişiyle beraber oyunda olmak şimdiden heyecan verici bir mod olduğunun göstergesi. Klasik AT-AT’lerle Y-Wing uçaklarımızın kapışması üzerine kurulu olan mod için devasa silahlar geliştirebileceğiz. Böylelikle daha beta sürümde en güçlüsü olmanın tadına varabileceğiz.

Drop Zone On Sullust;

Tamamıyla stratejik ve muharebe esnasında uygulayacağımız yeteneklerimizle ilgili olan bu oyun modunda havadan kaçış potları yağacak. 8 vs 8 oynanacak olan mod için şimdiden deliren Star Wars oyuncuları görmek mümkün.

Survival Mission On Tatooine;

Belki de Star Wars Battlefront için seçilmiş en güzel mod diyebiliriz. İsterseniz tek başınıza isterseniz iki kişi girebileceğiniz mod ile AT-AT ya da TIE savaşçılarına, hatta Stormtrooper’lara kafa tutmamız mümkün. Amacımız ise savunma yapmak. İstersek split istersek Co-op ekran oynayabileceğimiz bir mod.

Star Wars Battlefront Companion sistemiyle birlikte 8-12 Ekim arası sürecek olan beta sürecinde erişebileceksiniz. 3 Farklı mod ve Companion sistemi sizleri bekliyor. Aynı zamanda birbirinden güzel 3 farklı gezegen fırsatı da sunuyor.

Star Wars Battlefront resmi olarak 17 Kasım tarihinde çıkmış olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir