Star Wars Battlefront Sistem Gereksinimleri ve Ekler

Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront hakkında çok çarpıcı videolar ve bilgiler gelmeye devam ediyor. Dün yapılan açıklamalarla oyunun istediği sistem özellikleri oyunculara tanıtıldı. Beklenenden daha uygun bir sistem ihtiyacına sahip olan oyunun ayrıca oyun içi satın almayla ilgili bazı ek bilgileri sunuldu. Minimum ve Önerilen sistem özelliklerinin tüm detaylarına aşağıdan ulaşmanız mümkün. EA tarafından yapılan açıklamayla beta test sürecine yarından itibaren geçecek olan oyun artık neredeyse tamamıyla hazır. Eğer sisteminiz oyun için uygunsa beta test sürecine katılmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Verilen bilgilere göre Star Wars Battlefront sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak şöyle sıralanmış.

İşlemci: Intel i3 6300T ve denkleri, Intel i5 6600 ve denkleri

RAM: 8 GB Ram, 16 GB Ram

Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX660 2 GB ve ATI Radeon HD 7850 2GB, nVidia GeForce GTX 970 4 GB ve ATI radeon R9 290 4 GB

Disk Alanı: 40 GB sabit disk alanı

Direct X Sürümü: 11.0 uyumlu ekran kartı, 11.1 uyumlu ekran kartı

İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7 ve üzeri, 64 Bit Windows 10 ve üzeri

İnternet Bağlantısı: 512 KBPS ve üzeri bir internet bağlantısı

Yukarıda gördüğünüz bilgilerin sol kısmındakiler minimum sistem gereksinimleri. Sağ kısımdakiler ise Star Wars Battlefront önerilen sistem gereksinimleri. Satın alma konusunda yapılan açıklamalar ise Gamespot tarafından yapılan röportaja dayanıyor. DICE firmasının ve tasarımcı direktörü Niklas Fegraeus tarafından açıklanan bilgilere göre oyun içi satın alma aktif değil. Oyun içinde sahip olunabilecek ve satılan her şey oyunda elde edilen para ile karşılanacak. Adil bir oyun konseptine bürünen Star Wars Battlefront merakla bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir