Star Wars Battlefront Season Pass Fiyatları Açıklandı

star wars

 The Star Wars oyununun son sürümü olan Battlefront neredeyse tamamlanmak üzere. Uzun bir süredir söz konusu olan Beta sürecine giren ve yakın bir zamanda betasının biteceğini hepimiz biliyoruz. Hatta geçtiğimiz günlerde oldukça verimli geçen bir süreç olan beta sürecinin uzatıldığına dair bir açıklama yayınlandı. Electronic Arts tarafından geliştirilen bir diğer online oyunun çıkışına da az bir süre kalmasıyla oyuncular iyice sabırsızlanmaya başladı.

Oldukça fazla ayrıntı paylaşılan oyunların başında gelen Star Wars Battlefront hakkında taşlar yavaş yavaş oturuyor. Bazı aksaklıkların beta sürecinde tespit edilerek düzeltilmesi ise gerek geliştiriciler tarafından gerekse oyuncular tarafından memnuniyetle karşılandı. Origin PC üzerinden de satışa sunulacak olan oyun için birçok platform için anlaşma yapıldı. Buna göre PlayStation Store, Xbox Store ve Origin PC üzerinden satışı sağlanacak. Geçtiğimiz günlerde tüm platformlar için yayınlanacak olan ve tüm DLC paketleri dahilinde erişim hakkı sunacak olan Season Pass bilgileri aktarıldı.

Platformlara satışa sunulacak olan Star Wars Battlefront Season Pass fiyatı 50 $ olarak belirlenmiş. Yeni silahlardan tutunda yıldız kartlarına, yeni gezegen ve yıldızları içeren geniş bir DLC paketinin geleceği düşünülüyor. Bunun için oyunu oynamak isteyenlerin Season Pass fırsatından yararlanmaları oldukça mantıklı duruyor. Üstelik bu sayede birçok özelliğe erken erişim imkânınız olacağı gibi oldukça avantajlı bir fiyatla sahip olacaksınız. Origin PC cephesinde şimdiden markete eklenen Star Wars Battlefront Ultimate Edition için 119.99 $ fiyat belirlenmiş. Bu paketin içeriğinde de bir adet DLC ve Season Pass bulunduğu verilen bilgiler arasında.

Star Wars Battlefront tüm türleriyle 17 Kasım 2015 tarihinde bizlerle olacak. PC, PlayStation4 ve Xbox One platformları için çıkacak olan oyunun şimdiden çok sayıda oyuncuyu sabırsızlandırdığını söylemek mümkün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir