Star Wars Battlefront Kapalı Beta ve Sistem Gereksinimleri

 Star Wars Battlefront

Star Wars oyununun son bölümü Battlefront için EA Games amansız bir çalışma yürütüyor. Ancak bu çalışma esnasında bazı aksaklıklar yaşadıklarını üstü kapalı olarak ima ediyor. Geçtiğimiz günlerde EA Games sözcüsü Peter Moore tarafından yapılan açıklamalar taşları yerine oturttu. Battlefield Hardline için acele ettiklerini, ancak Star Wars Battlefront bekleneni veremezse çıkış tarihini erteleyebileceklerini resmen söyledi. Bu durum bekleyenleri üzse de şuan için her şey yolunda gibi gözüküyor. Bir aksilik çıkmazsa oyun Xbox One, Play Station 4 ve PC platformları için 20 Kasım 2015 tarihinde ön siparişe sunulacak.

Bu söylemlerin yanında birde başka bir koldan Star Wars Battlefront oyununun kapalı beta başlangıcı haberi geliyor. EA Games resmi sitesinden yaptığı duyuruda Temmuz ayında kapalı alfa beta sürümüyle bir grup kullanıcıya oyunu test ettireceğini açıkladı. Bu noktada PC oyuncuları başta olmak üzere tüm oyun severler linke akın etti. Fakat bizim için kötü bir sürpriz yer alıyordu.

Ne yazık ki Star Wars Battlefront oyununun alfa betası için Türkiye’den başvuru yapamıyoruz. Başvuru yapmak için yurt dışı seçseniz dahi EA Games sıradan bir başvuruyu kabul etmiyor. Çok ağır kriterler var ve izni koparmak gerçekten oldukça zor. Bu linkten başvurusunu yapıp onayı alanlar 1 Temmuz itibariyle Origin üzerinden oyunu indirerek alfa beta sürümünü inceleme şansı yakalayacaklar.

Star Wars Battlefront oyununun kapalı alfa betası için yayınlanan sistem gereksinimleri ise dudak uçuklattı. Oyunu oynayabilmek için ihtiyacınız olacak sistem şu şekilde.

  • Intel Core i5 2300- 2.8 GHz. veya AMD Phenom II x4 955 – 3.2 GHz işlemci
  • 6 GB Ram
  • Windows 7 SP1, 8, 8.1 64 bit işletim sistemi (32 bit işletim sisteminde çalışmıyor)
  • nVidia GeForce GTX 680 ya da AMD Radeon HD 7970 modellerinde 2 GB bellekten başlayan ekran kartı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir