Star Wars Battlefront İncelemesi

Star Wars Battlefront İncelemesi

Star Wars Battlefront oyunu duyurulduğunda büyük bir heyecan yaratmıştı. Ancak heyecanın sebebinin uzun yıllardır dinlenme aşamasında olan serinin tekrar ayaklanmasıydı. Hem filmin hem de oyunun haberini alan serinin aşıkları resmen bayram yaşadı. DICE tarafından geliştirilen oyunların son dönemde efsanevi etkiler yarattığını biliyoruz. Şimdi EA ile ortaklaşa geliştirdikleri bu projede oyuncular ilk aşamada çekimser kalsalar da ortaya çıkan sonuçtan herkes memnun.

Star Wars Battlefront grafikleri ciddi anlamda üzerine düşülerek yapılmış. Gerek çevre düzenlemeleri gerek araç ve ekipman detayları üst düzeyde tutulmuş. Bunun böyle olacağı daha önce oyuncularla buluşan Battlefield serisinin son sürümüyle iyice netleşmişti. Çünkü DICE için grafik en önemli konulardan birisiydi.

En nihayetinde harika grafiklerle karşınıza çıkan Star Wars Battlefront oynanış konusunda da vadettiğini oyunculara sunabildi. Ancak burada dikkatiniz çekmek istediğimiz bir konu var. Oyunun tek oyunculu versiyonunda ciddi anlamda sıkılabileceğinizin altını çizelim. Çünkü gerçekten bir noktadan sonra fazlasıyla tekrarlanmış sahneye şahit olacaksınız. Ancak oyuna son eklenen Battle of Jakku DLC ile 10’a yükselen oyun modlarında müthiş aksiyonlar yaşayabilirsiniz. Özellikle aktif olan Walker Assault, Turning Point ve Supremacy modları sizlere 20 vs 20 savaşlar için imkân veriyor.

Hero Hunt ve Heroes vs Villians modları ile Star Wars Battlefront oyunu tam anlamıyla sizi serinin göbeğine götürebiliyor. Çünkü diğer haritalara geçerek en sevilen kahramanlar arasında bulunan Han Solo, Darth Vader ve Luke kahramanlarını yönetebiliyorsunuz. Bu modların haricinde ise Survival modu etkileyici bir biçimde tasarlanmış. Üzerinize oluk oluk yağan düşmanlardan sağ kurtulabilecek misiniz?

Genel anlamda Star Wars Battlefront incelemesi çoklu oyuncu modunda oldukça eğlenceli geçerken tekli mod için sıkıcılık ağır bastı. Bunun bilincinde bir oyun oynama potansiyeline sahipseniz sizin için ideal bir oyun olabilir. Ayrıca Star Wars Battlefront soundtrack konusunda gerçekten efsane bir iş çıkarmış. DICE firmasına bu detaylar için ayrıca teşekkür etmek gerekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir