Star Wars Battlefront İçin Double EXP Çılgınlığı Sürüyor

star wars double exp

Dünya şu aralar Star Wars maceraları ile çalkalanıyor. Üretici EA ise insanlar filmden koptuktan sonra normal hayatlarına dönmeden Battlefront’ın içerisinde kendilerini bulsunlar istiyor. İki kat deneyim puanı kazanma şansınız sayesinde kendinizi Star Wars dünyasından koparmadan maceraya devam edebiliyorsunuz. Dünya’da Star Wars heyecanı devam ederken bunun şerefine ise size Battlefront girişi yaptıktan sonra Double EXP heyecanı yaşatılıyor. Nedir bu Double EXP diyecek olursanız toplamda kazandığınız puanları ikiye katlıyor diyebiliriz. Maç sonunda kazanacağınız deneyimler de aynı şekilde iki katı olarak size yansıtılıyor.

18 Aralık ve 21 Aralık 2015 tarihleri arasında devam edecek olan bu sürükleyici ve heyecan verici kazanma yarışına sizleri de bekliyorlar. Star Wars Battlefront Double EXP Star Wars hayranları için asla kaçırılmaması gereken fırsatlardan biri diyebiliriz. Filmden çıktıktan sonra da Star Wars’ın o büyülü dünyasından kopmadan bir de üzerine bol bol deneyim kazanacağınız Battlefront dünyası kapılarını oyuncularına sonuna kadar açtı. Etkinlik dahilinde kısa süreli de olsa oyun içerisinde karşınıza çıkacak silahlar, sihirli kartlar ve bol bol kredi kazanmanız mümkündür. Kredi sıkıntısı yaşayan biri iseniz bu tarihler arası Batles haritasında olmalısınız.

Star Wars Battlefront Double EXP etkinliği sayesinde birçok kredi kazanma olanağınızla görünüm değiştirmek için bile havaya savuracağınız bol bol krediniz olacak. Yeni görseller ve geniş haritaları sayesinde sevilen ve beğenilen macera dolu oyun filmin yayınlanması şerefine vereceği kredi, deneyim, puan ve silahları iki katına çıkarma kararı aldı. Oyunu yalnızca filmi izlemeye gitmek için bırakabileceksiniz. Kısa sürecek etkinlik dahilinde oyuncuları ekran başına kilitleyecek Double EXP sisteminden sizde faydalanmak istiyorsanız hemen Battlefront’un büyülü dünyasına giriş yapmalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir