Star Wars Battlefront Haberleri

Star Wars Battlefront

Birçok oyuncu tarafından sevilerek ve beğenilerek oynanan Star Wars Battlefront oyununun yeni videoları paylaşıldı. Star Wars serisinin yeni çıkartacağı oyun ile ilgili olan videolar EA Games tarafından E3 konferansı sırasında paylaşıldı. E3 konferansında yayınlanan yaklaşık 5 dakikalık video da oyunun multiplayer modu gösterildi. Oyun içerisinde yeni kullanılacak birkaç komutunda gösterildiği video oldukça harikaydı. Serinin yeni oyununu bekleyen Star Wars severler için mükemmel bir videoydu. Videonun sonunda ise herkesi güzel bir sürpriz bekliyordu. Videoyu dikkatle izleyen seyirciler videonun sonunda çok fazla eğlendiler. Merakla beklenen Star Wars:Battlefront 17 Kasım 2015 tarihinde oyuncularıyla kavuşacak.

DICE tarafından yapılan ve geliştirilmeye devam edilen Star Wars oyunu yeni eklenen özellikleriyle meraklandırmaya devam ediyor. Daha önceki yapımlardakinden farklı olacak olan bu oyuna her ne kadar tepkiyle yaklaşılsa da oyuncular üzerinde çok fazla ilgi ve merak uyandırdığı bir gerçek. 2015’in sonunda çıkması planlanan oyun için gelen bilgiler oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor. Oyunun çıkışında kaç tane harita olacağı açıklandı. Bu sayıyı gören Star Wars oyuncuları şaşırdı. Tepkiyle yaklaşan tüm oyuncular yeni özellikler ile birlikte Star Wars serisinin yeni oyununa ısınmaya başladı. Oyun çıktığında oyuna tam 12 yeni harita ekleneceği açıklandı. 12 farklı mekânı duyan oyuncular nasıl yerler olduğu hakkında tahmin yürütmeye çalışıyor.

Geçtiğimiz aylarda düzenlenmiş olan Star Wars etkinliği kapsamında oyunculara iki önemli haber sunulmuştu. Bunlardan bir tanesi yıl sonunda çıkması planlanan Star Wars: The Force Awakens isimli film için çekilmiş fragman olması, bir diğer haber ise Star Wars: Battlefront’a çekilmiş ilk videonun yayınlanacağıydı. Bu tür haberler açıklandıkça Star Wars oyuncuları daha fazla heyecanla beklemeye devam ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir