Star Trek Yenil Yıl Etkinlikleri Başladı

star trek online

Uzay ile ilgili birçok film ve oyun yapıldı ama hiçbiri Star Trek kadar işin derinine inip bu kadar beğenilmemişti. 4 Aralık 2014 tarihinde başlayan yılbaşı etkinlikleri ile 42 gün sürecek yani 15 Ocak 2015 tarihine kadar bu muhteşem yenilikleri tatmaya devam edeceksiniz. Yeni yıl etkinliklerinin baş kahramanı ise Q. Yeni yıl için gelen özel etkinlik sayesinde muhteşem eğlenceler ve savaşların ardından büyük hediyeler sizleri bekliyor.

Star Trek Yılbaşı etkinlikleri ise şu şekilde; etrafta kardan adamlar görebilirisiniz, kar topu savaşları yaparak kışın tadını çıkartabilirsiniz, Şeytani kar yaratıklarından kaçmanız gerekecek, arkadaşlarınızla bir takım yarışlara katılarak keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Star Trek yeni yıl etkinliklerinde geçen senelerdeki gibi Borg ve kardan adamlara karşı savaşmak zorunda kalacaksınız. Buzdan Borg yaratıkları Winter Wonderland’a gelerek orayı ele geçirmeye çalışırken sizin bunları takım halinde engellemeniz gerekiyor. Etkinlik boyunca günün her saati şehrinizi saldırılara karşı korumak için özel kar silahlarınızı kullanmanız gerekecek, bazı yaratıkları sadece buzlu silahlar durdurur. Özel ve kaliteli hediyeler kazanmak için önce Borgların akınlarını önlemelisiniz, ayrıca güçlü kardan adamları yenerseniz daha büyük ödüllere sahip olabilirsiniz.

Star Trek Online kış festivalinde Fast and Flurrious yarışlarına dahil olabilirsiniz. Yarışlarda hızınıza güveniyorsanız kazandığınız takdirde Epohh ve Mark gibi ödüllerin sahibi olabilirsiniz. 15 Ocak tarihine kadar sürecek bu etkinlik bitmeden hemen keyfini çıkarmaya başlayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir