Star Trek Online 5. Yılı Özel Etkinliklerle Kutlanacak

Star Trek Online 5. Yılı Özel Etkinliklerle Kutlanacak

Perfect World, zamanının efsanesi Star Trek’i online oyun dünyasına taşıyalı 5 yıl oldu ve bunu özel etkinliklerle kutlamak için hazırlıklar yapıldı. Seneler boyunca sevilerek oynanan mükemmel oyunun kutlamaları 29 Ocak 2015 ve 26 Şubat tarihleri arasında yapılacak.

Bu özel etkinliğin güzel yanı oyuncular farklı tatlar sunulması olacak. Yeni özelliklerden en önemlisi Harry Kim, Tasha Yar gibi en sağlam karakterler çok değişik hikaye ile karşınızda. Dust to Dust ile birlikte öyle hareketli sahnelere tanık olacaksınız ki, oyuna olan sevginiz bir kat daha artacak.

MMO oyunları her sene kuruluşlarına özel olarak yenilikler sunar, Star Trek Online ise oyuncularına Romulan Öyküsünü daha esrarengiz şekilde sunuyor. Subayların eğitimlerinde ve deflektör nesnelerde de bir takım değişiklikler yapılmış.

Cryptic Studios bu sefer güncellemeye biraz daha önem vermiş gibi görünüyor. Geçtiğimiz 5 senelik süreçte şirket toplamda 12 adet güncelleme ve 2 tane de büyük genişleme paketi ile oyuncuları her zaman mutlu etmeyi başardı. Güncellemeler yapılırken oyuncuların istekleri, geri bildirimleri sorularak çalışmalar yapıldı. Böylece Star Trek hayranları oyunu sürekli oynayarak kendilerine verile değerin karşılığını vermiş oluyorlar.

5 yıllık kutlamaların asıl nedeni de, Kaptan uzay yolu macerasına başlamadan önce bunun 5 senelik bir görev olduğunu dile getirmişti, o yüzden etkinlikler ayrı bir önem kazandı. Etkinlikler içinde, oyunda küçük eğlenceli oyunlar, günlük kapışmalar, özel görevler ve çok farklı ödüller yer alacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir