Splash Damage’den Yeni Bir Oyun Geliyor!

Multiplayer odaklı oyunlarıyla tanınan ve Quake Wars, Wolfenstein: Enemy Territory ve Brink gibi oyunlarla adını sıkça duyduğumuz Splash Damage, PC platformuna özel yeni bir oyun geliştiriyor. Free to play modeliyle sunulacak olan oyunun tanıtımı daha önce Dirty Bomb adıyla yapılmıştı. Ancak daha sonra oyunda bazı değişiklikler gerçekleştirilmeye karar verildi. MMO dünyasının dev haber platformlarında yapılan haberlere göre Splash Damage, oyunun adını Extraction olarak yeniden düzenledi ve yayıncılık için de Nexon ile anlaşmaya gidildi.

Extraction adıyla yayına hazırlanan yeni oyunun Kuzey Amerika betasına da kısa bir süre kaldığı gelen bilgiler arasında. Oyunun resmi çıkışıysa 2014 yılı içerisinde gerçekleşecek. Free to play modeliyle ilgili bir değişiklik yapılmıyor ve oyunun adı değişse de halen ücretsiz olacak. FPS türündeki oyun MMOFPS oyunlarına ilgi duyanlar için yeni bir soluk getirebilir.

Extraction Online hakkında fikir sahibi olabilmek için aşağıdaki oyun içi videoyu izleyebilir ya da burayı tıklayarak oyunun resmi web sitesine erişebilirsiniz.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir