Special Force 2 ve Sistem Gereksinimleri

Skill: Special Force 2 Online

Special Force 2 oyunu Gameforce yapımcıları tarafından Unreal engine motoru ile yapılmış süper görüntü ve ses efektlerine sahip MMOFPS oyunlarından biridir. Bu online oyunun kalitesini ancak PC ya da PS’deki oyunlarda bulabilirsiniz. Ücretsiz oynanabilen Special Force 2 online aynı zamanda Türkçe dile de sahip.

Asya’da en fazla oynanan online oyunlardan olan Special Force 2 Call of Duty tarzındaki oyunları sevenler için paha biçilemez bir oyundur. 16 kişi 8’er kişilik takımlar halinde bölünerek karşılıklı savaşabiliyorlar. Oynadığınız birçok savaş oyunundaki silahları bu oyunda da bulabilirsiniz. Özellikle Counter Strike oyununda kullanılan pek çok ekipman Special Force 2’de de yer almaktadır. Birbirinden farklı ve ilginç haritalara sahip olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim.

Special Force 2 Oyun Modları

Glass; isminden de anlaşılabileceği gibi oyuncular bu alanda cam bir zemin üzerinde savaşıyorlar. Zemindeki camları parçalayarak rakiplerinizin aşağı düşmesini de sağlayabilirsiniz.

Blasting; birçok oyundan bildiğiniz bombalı arena bölümüdür. Bir takım bombayı belirlenen hedefe yerleştirmeye çalışırken diğer ekip düşmanlarının bombayı kurmasına izin vermeyecek ya da bomba kurulduysa imha etmeye çalışacaktır.

Seizure; her takımın haberleşme bölümlerinde gizli evraklar mevcut. Düşmanlarınız sizden bu bilgileri çalmak için bölgenize sızmaya çalışacak, siz de gizli evrakları korumakla yükümlüsünüz.

Single; kim kime dum duma bölümü adı da verebiliriz, bu bölümde herkes tek, en çok düşmanı öldüren oyunu kazanır.

Deatmatch; bu bölümde takım oyunu halinde rakipleriniz ile savaşacaksınız, en çok düşman öldürebilen ekip savaşın galibi olur.

MMOFPS oyun tutkunlarındansanız piyasada görebileceğiniz en iyi grafiklere sahip Special Force 2 online oyununu mutlaka denemelisiniz.

Special Force 2 Sistem Gereksinimleri

İşlemci; Core 2 Duo

Ekran Kartı; Nvidia Geforce 8600 veya dengi ATI Readon

RAM; 2 GB

HDD; 4 GB Kullanılabilir Alan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir