Sorularla Online Basketbol Oyunu BasketDudes

Daha önce sizler için genel olarak incelediğimiz BasketDudes adlı oyuna, bu yazımızda soru-cevap şeklinde değinmeye çalışacağız. İncelemede de belirttiğimiz üzere BasketDudes, basketbol oyunları arasında biraz farklı ve çok daha üst seviyede olduğu için bizlerde bu oyuna biraz önem veriyoruz. Sizler de basketbol seviyorsanız bu yazımız ile BasketDudes adlı oyunu daha net bir şekilde tanıyabilirsiniz.

BasketDudes Turnuvaları Var mı?

Evet bu özel oyunda turnuvalar mevcut. BasketDudes dünyasında ki belki de en heyecanlı etkinlik turnuvalar oluyor. Özel olarak hazırlanmış ekranlarda yer alan takımlara, maçlara dair bilgiler ve sürekli olarak aktif şekilde devam eden maçlar, basketbol sahaları turnuvaları çok daha ateşli bir hâle getiriyor.

Kendi Takımımı Yönetebilir Miyim?

Evet kendi takımınızı dilediğiniz şekilde yönetebilir ve BasketDudes dünyasında ki bir çok ek özellik sayesinde takımınızın gerek görsel açıdan, gerek oyuncu ve özellik gibi açılardan çok daha gelişmiş bir yapıya kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Oyuncular Arası Birebir Oyunlar Var mı?

Evet, takım olmadan sadece iki oyuncu birbiri ile basketbol maçı yapabilir. Tıpkı diğer online oyunlarda ki gibi bir PvP sistemini, BasketDudes dünyasında da daha özel ve farklı bir şekilde bulabilirsiniz.

BasketDudes Dünyasında Süre, Son Var mı?

Hayır, oyun tamamen uzun vadeli ve sınırsız bir yapı üzerine kuruludur. Bu nedenle bir noktadan sonra “oyun bitti” gibi bir durum söz konusu olmuyor. Dilediğiniz gibi takımınızı geliştirebilir, oyuncu alıp satabilir ve sürekli olarak turnuvalara katılabilirsiniz.

Zaman içerisinde sizlerle BasketDudes ilgili güncel haberleri ve merak ettiğiniz soruların cevaplarını sunmaya devam edeceğiz. Şimdilik ilk aşamada cevaplayabileceğimiz en çok merak edilen sorular bu şekilde. Şimdiden tüm BasketDudes tutkunlarına MMO Games Türkiye olarak iyi eğlenceler diliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir