Sony PES 2015 Türkiye Turnuvası Yakında Başlıyor!                        

sony-pes-2015-turnuvasi-basliyor

Dünya üzerinde her büyük firmanın rakibi var ve Konami’nin de futbol oyunu PES 2015’teki rakibi her zamanki gibi FİFA. Sony PES 2015 turnuvası Türkiye’de 4 büyük ilde başlıyor.

Sony PES 2015 turnuvası 4 büyük firmanın ortalığından 21 Mart tarihinde başlayacak ve 10 Mayıs tarihine kadar sürecek. Sony Playstation, Aral, Paypal ve Teknosa işbirliği ile yapılacak olan büyük turnuva büyük merakla bekleniyor. Türkiye’deki PES finalinin kazananı seçmek için düzenlenecek turnuva 3 büyük şehir dışında bir da Eskişehir’de yapılacak. İstanbul, Ankara, İzmir’de yapılacak turnuvaların ardından büyük final ise İstanbul’da gerçekleşecek.

6 Haziran tarihinde Şampiyonlar Ligi finali zamanı bir de Dünya üzerinde büyük PES finali yapılacak. Bu finale katılacak kişinin büyük Türkiye finalinde birinci olması gerekiyor. Sony PES 2015 turnuvasına katılacak olan kişilere özel ödüller verilecek. 1. Olan kişi Sony PS4 sahibi olacak, ikinciye ise PS3 verilecek. Yarışan diğer kişilere de küçük çaplı hediyeler dağıtılacak, Teknosa’dan hediye çekleri de cabası olacak.

Sony PES 2015 turnuvasına kayıtlar 16 Mart tarihinde başladı. www.turkeygamefestival.com/pesligi adresi üzerinden duyuruları takip edebileceksiniz. Bölgelere göre yapılacak turnuvaların tarihi siteden duyurulacak. 4 şehirde de 1. Olanlar son olarak İstanbul’a gelerek aralarında kapışacaklar. Türkiye finaline dahil olacak kişilerin yemek ve yol masrafları ARAL tarafından karşılansa da, İstanbul dışından gelenlerin yol masrafları ise firma tarafından karşılanmayacak. Konaklama yapmak isteyen kişilerin 7 gün önceden haber vermesi gerekiyor, aksi takdirde bütün masraflar kişiye ait olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir