Sonunda Battle of the Immotals Geliyor.

Tüm oyun severlerin dört gözle beklediği Joygame’in en çok çıkış tarihi ertelenen oyunu Battle of the Immortals 1 yıl boyunca yapım aşamasındaydı. Nihayet yapım aşaması tamamlanan Battle of the Immortals kapalı betaya başlıyor.

Kapalı beta için henüz net bir tarih verilmesede oyunun resmi sitesinde oyunu indirme linki aktif olmuş durum da. Daha kapalı beta tarihi kesinleşmemiş daha ne kadar bekleyeceğiz diyorsanız içinizi ferahlatacak bir kaç kelam etmede fayda var. Oyunu indirme linkinin aktif edilmesi oyunun daha çok bir süre sizi bekletmeyeceği ve kapalı betanın yakın zamanda sizlerle olacağı anlamına geliyor. Yani artık çok beklemeyip kısa bir zaman sonra Battle of the Immortals’ın tadını çıkaracaksınız.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederim ve bizi takip etmeye devam etmenizi de temenni ederim.

VOLFREDİE

3 comments

  1. :) Joygame Bu pazarlama işini Gerçekten bilmiyor ve bunu sürekli yapıyorlar.gerçekten bi el atmaları lazım bununla ilginelen yöneticiye.oyun daha hazırlık aşamasında bile iken reklam vermeye başlıyorlar.sonra piyasada binlerce ücretsiz prg dolanırken kimsede beklemek istemez.umarım yanılıyorumdur ama kapanmasıda pek uzun sürmez.belkide hiç açık betaya geçemiyecekler.göreceğiz.teşekkürler bilgi için.

  2. Ne demek oluyor yani bu youtubeden videosunu izledim oynuyodular yeni mi çıkacak oyun yoksa türkçe olarak mı ilk defa geliyor açık beta kapalı beta ne demek ? açılınca herkes 1 lvl dan mı başlıcak ilk mi yani ?

    1. Oyun farklı ülkelerde yayınlanmakta fakat Türkiye’ye yazımızda verdiğimiz tarihte kapalı betaya başlamıştır. Oyuna yeni başladığınız için başlangıç seviyesinde olacaksınız. :)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir