Song of the Deep İçin Geliştirme Videoları Gelmeye Devam Ediyor

Song of the Deep İçin Geliştirme Videoları Gelmeye Devam Ediyor

Mutlaka hatırlayacağınız bir oyun olan Song of the Deep oyununu geçtiğimiz aylarda sıkça duyurmuştuk. Bundan önce de dikkat çeken projelerde yer almış olan Insomniac Games tarafından geliştirilen oyunun kendine has bir hikâyesini ve oynanış dinamiği bulunacak. Tıpkı stüdyonun daha önceki oyunları Ratchet & Clank ya da Resistance gibi. Bu oyunlarla geniş bir kitleye ulaşmayı başaran geliştiriciler bu sefer yeni projeleriyle de bunu sonuna kadar sürdürmeyi amaçlıyor. Her ne kadar bunun için uzun süredir sessizliklerini korusalar da yeni yayınlanan bazı Making of videoları açığa çıktı.

Daha öncede çeşitli içeriklerin paylaşıldığı ve oyun hakkında detayların yer aldığını görmüştük. Bu sefer ise bir röportaj havasında Song of the Deep oyunu ile ilgili detayları oyunculara sunuyorlar. Oyunun geliştirici ekibinde yer alan isimler bazı konulara açıklık getirirlerken yine oyunla ilgili çarpıcı görselleri karşımıza çıkarıyorlar. Videoyu servis eden GameStop büyüleyici grafiklerle tüm oyuncuların Song of the Deep hakkında ki görüşlerini değiştirmeye kararlı gibi duruyor.

Song of the Deep Ne Zaman Çıkıyor?

Tam 3 farklı Song of the Deep videosu yayınlandı ve bunların tamamı gelişim aşamasını kapsıyor. Yani bir anlamda oyuncuların nasıl bir sürecin ardından erişebileceklerini görme fırsatı tanıyor. Büyük buluşma ise Song of the Deep çıkış tarihi olan 12 Temmuz 2016 tarihinde yaşanacak. Oyun çıkış yaptıktan sonra büyük bir kitlenin ilgisinin çekileceği düşünülüyor. Bunun son örneğini Ratchet & Clank ile yaşamıştık.

Hali hazırda PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilen oyunun bizlere ne kadar uzun bir oynanış sunacağına dair bazı söylentilerden de bahsetmek gerekiyor. Bu söylentiler oyunun oldukça uzun bir oynanış süresiyle sunulacağını savunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir