Song of the Deep Çıkış Fragmanı Nihayet Yayınlandı

Song of the Deep Çıkış Fragmanı Nihayet Yayınlandı

Song of the Deep oyunu Insomniac Games tarafından geliştirilerek 2016 yılının ilk aylarında duyurulmuştu. Bu süreçte ise geliştirme işlemlerine devam eden şirket daha evvel Resistance serisi ile yakaladığı kitleye tekrar merhaba demek istiyordu. Bunun içinde senaryosu olan ve oynanabilirliği üst noktalara çıkaran bir yapımla karşımıza çıkmaya hazırlanıyorlardı. Tarih geldi çattı ve Song of the Deep çıkış tarihi artık resmi olarak önümüze serildi. Bugün yani 12 Temmuz 2016 tarihinde tüm platformlarda aynı anda dijital olarak sunulacak olan oyuna ilginin yoğun olması bekleniyor.

Bunun için hazırlanmış olan Song of the Deep çıkış fragmanı ise geçtiğimiz haftanın ortasında bizlere sunulmuştu. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla oyunun genel havası Metroidvania izleri taşıyor. Hatta 2D bir görünüme sahip olması büyük bir kitleyi üzebilir. Ancak oyunun sürükleyici kurgusunun içerisinde kaybolmamak mümkün değil. Küçük bir kız olan Merryn balıkçı babasının eve bir türlü dönmemesinin üzerine onu beklemekten fazlasıyla sıkılır. Bir gece rüyasında babasının denizin derinliklerinde mahsur kaldığını görmesi ise harekete geçmesi için yeterli bir sebeptir. Yaptığı denizaltıyla Song of the Deep oyunu bize eşsiz bir macera için fırsat tanıyacaktır.

Song of the Deep Hangi Platformlarda Çıkıyor?

Song of the Deep oyunu çıkış yaparken günümüz itibariyle resmi olarak dijital yayınına başladı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları üzerinden oynanabilecek olan oyuna 12 Temmuz 2016 itibariyle erişmeniz mümkün. Denizin derinliklerinde atılacağımız bu fantastik macerada tabi ki yalnız olmayacağız. Fazlasıyla ilgi çekici oynanışını bizlere yansıtmak için bekleyen oyunun videosunda bazı detaylara göz atabilirsiniz.

Tam 1.30 dakikalık Song of the Deep çıkış fragmanı hemen aşağıda sizleri bekliyor. Deniz tutkunlarına kaçırılmayacak bir fırsat sunmaya hazırlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir