Son Destan (Tanıtım)

Son Destan tüm dünyada Karos Online ismiyle biliniyor. Oyun tamamen Türkçe hale dönüştürülmüş ve Son Destan ismini almış.

Son Destan Kayıt Son Destan Kayıt Olma Son Destan Kaydol

Son Destan’ı oynamaya değer kılan birçok özelliği var. Bunlardan ilki muhteşem grafikleri. Eğer ekran kartınız yeterince iyiyse savaşırken ortaya çıkan ışıltılı çarpışma efektlerinin yanısıra, karakter ve yaratık modellemeleri, bina süslemeleri, rüzgarla dans eden ağaç yaprakları ve en güzeli de muhteşem su efektlerinin eseri olan gerçekçi göl ve deniz manzaralarını izlemek hoşunuza gidecektir.

Son Destan Kayıt Formu Son Destan Kayıt Ol Son Destan Kayıt Bilgileri

Oyunun ilgi çeken diğer bir özelliği “Fletta Points” sistemi. Bu sistem Türkçe’ye Kor Puanı ve Kor Cevheri olarak çevrilmiş. Kor Cevheri ve Kor Puanı ile yapabilecekleriniz şunlar:

Kor Cevheri Parça Sistemi ile oyuncular, Kor Cevherlerinden, Kor Cevheri Parçaları adı verilen çeşitli özel parçalar oluşturabilir.

1. Oyuncular bulundukları sınıftan bağımsız olarak kendi düzenlerinde satın alabileceği parçalarla uyumlu durum bonusuna sahip olur.
2. Bir sınıfa büründüklerinde, tenleri otomatik olarak ilgili sınıfın özelliklerine uygun bir şekilde değişir.
3. Seviyeden veya sınıftan bağımsız olarak kullanılabilir.
4. Oyuncular, Oyuncu Olmayan Karakterleri (OOK) kullanarak bunları işleyebilir.
5. Malzeme edinmenin yolları, göevleri tamamlayarak, balık tutarak (avlanan bazı parçalar malzeme olarak hazırlanabilir), madencilikle, rastgele canavar öldürülerek kazanılan ödül.
6. Kor Cevheri Parçaları D ile SS arasında altı dereceye sahiptir ve cevherlerin kendileri kullanılarak üst dereceye yükseltilebilir.
7. Oyuncular, Kor Cevheri Parçalarını alıp satabilir.
8. Kor Cevheri Parçaları ile ilgili durum bonusu özelleştirilemez.

1. Kor Puanı Becerisi
Öldürücü darbe vurma şansını artıran bazı sınıf becerileri için Kor Puanlarının kullanılması gerekir.
2.Kor Puanı Özellik Artırma Sistemi
Oyuncular özellikleri ve karakterlerinin düzeylerini Kor Puanlarını kullanarak geliştirebilir.
3.Kutsama Sistemi
Oyuncular, yeterli Kor Puanları biriktirdiklerinde otomatik olarak bir deneyim artışı yükseltmesi alırlar ve bu yükseltmeden kaynaklanan bonus, oyuncular Kor Puanları biriktirdikçe daha da artar.
4.Geri Alma Sistemi
Oyuncular, biriktirdikleri Kor Puanlarını, farklı bölgelerin özel OOK’lerine bağışlayabilirler. Bu şekilde, oyuncular Bölgeye Özgü Parçaları ödünç veya satın alabilirler.

Oyunda PET sistemi de var. Yani bir hayvanı besleyip büyüttükten sonra saldırı amaçlı ve binek hayvanı olarak kullanabiliyorsunuz.

IRKLAR ve SINIFLAR

Son Destan’da seçebileceğiniz üç (yakında 4 olacak) ırk var: İnsan ırkı, Gölge ırkı ve Seroine ırkı. Her ırkta iki tür savaşçı bulunuyor. Mesela insan ırkından bir karakter seçmişseniz Demirkıran veya Paladin, Seroine ırkında Gizli Avcı veya Akruh, Gölge ırkında ise Kara Hançer veya Kara Büyücü sınıflarından birini seçebilirsiniz.

Her sınıf ileride alt sınıflara ayrılarak daha da uzmanlaşıyor. Mesela Seroine ırkından Gizli Avcı sınıfındaki bir karakter, belli bir seviyeye geldiğinde Gizli Yay ve Gizli Kolcu adında iki sınıf daha açılıyor. Diyelim ki siz hipnoz uzmanlığı olan Gizli Yay sınıfını seçtiniz. Belli bir seviyeye geldiğinizde Gizli Yay sınıfı da iki sınıfa ayrılıyor ve siz birden çok düşmanı hipnotize edebilen Kudretli Avcı ya da tek rakibi hipnotize edebilen Gizli Ok alt sınıflarından birini seçerek daha da uzmanlaşabiliyorsunuz.

Şimdi hangi ırkta hangi sınıflar var ve bu sınıfların özellikleri neler onlara bakalım.

İNSAN
Yakın dövüş ustalarıdır, iki elle kullanılan kılıç ve mızrak kullanırlar. Demirkıran ve Paladin olmak üzere iki sınıf vardır.
Demirkıran: Fiziksel yakın dövüş uzmanıdır ve erkektir. Belli bir seviyeye geldiğinizde açılan alt sınıfları şunlardır:
Gümüş Kılıç: İki elle kullanılan kılıç uzmanlığı. Alt sınıfları Altın Işık ve Kıyamet Kılıcıdır.
Gümüş Mızrak: İki elle kullanılan mızrak uzmanlığı. Alt sınıfları Kutsanmış Işık ve Altın Mızraktır.

Paladin: Savunma yönü daha güçlü bir yakın menzil sınıfıdır ve kadındır. Belli bir seviyeye geldiğinizde açılan alt sınıfları şunlardır:
Gümüş Kalkan: Yakın menzil uzmanlığı. Alt sınıfları Altın Gardiyan ve Işık Koruyan.
Ak Şövalye: Güç yükseltme uzmanlığı. Alt sınıfları Altın Işık Şövalyesi, Mabed Şövalyesi.

GÖLGE
Mavi tenli ince yapılı olup kanlarında nesilden nesile aktarılan sihir yapma gücü bulunur. Kara Hançer ve Kara Büyücü olmak üzere iki sınıf vardır.
Kara Hançer: Yakın menzilde kaçamak dövüşen sınıftır. Hançer ve kılıç kullanırlar. Alt sınıfları şöyledir.
Kara Ölüm: Düelloda kullanılan hançer uzmanlığı. Kara Katil ve Kara Vampir alt sınıfları vardır. Bu sınıflar öldürücü saldırı üzerinde uzmanlaşmıştır.
Kara Şövalye: Düelloda kullanılan kılıç uzmanlığı. Kara Katliam ve Karanlık Getiren alt sınıfları vardır. Kaçamak dövüş üzerinde uzmandırlar.

Kara Büyücü: Güç azaltma ve lanetleme sınıfıdır. Kara Ulak ve Kara Leydi alt sınıflaı vardır.
Kara Ulak: Güç azaltma ve labirent uzmanlına sahiptirler. Savaş Habercisi ve Gümüş Lider alt sınıflarıdır.
Kara Leydi: Güç azaltma ve zamanlı hasar verme uzmanıdırlar. Kan Cadısı ve Ay Cadısı alt sınıflarıdır.

SEROİNE
Doğa ile iletişim kurabilme yeteneklerini güce dönüştürmüş, tamamı kadınlardan oluşan bir ırktır. Hipnotize etme güçlerini ve ok ve yay gibi silahları kullanırlar.
Gizli Avcı: Fiziksel uzak dövüş sınıfıdır. Gizli Yay ve Gizli Kolcu alt sınıfları bulunur.
Gizli Yay: Hipnotize etme uzmanırdırlar. Bir veya birden çok rakibi hipnotize edebilirler. Gizli Ok ve Kudretli Avcı alt sınıfları bulunur.
Gizli Kolcu: Ok ve yay kullanabilirler. Aradaki mesafeyi ve zararı artırma yetenekleri vardır. Gizli  Göz ve Gölge Kovalayan alt sınıfları bulunur.

Ak Ruh: Fiziksel uzak dövüş sınıfıdır. Büyüleri kullanırlar. Ak Büyücü ve Şifacı Ruh sınıfları vardır.
Ak Büyücü: Uzun menzilden büyü yaparak düşmanı uzak mesafeden öldürebilir. Savaşan Ruh ve Bilge Ruh alt sınıfları vardır ve saldırı büyüsü yaparlar.
Şifacı Ruh: Güç yükseltme ve iyileştirme büyüleri yapabilirler. Ruhban ve Kahin alt sınıfları vardır.

SON DESTAN RESMİ TRAILERS İZLE:


Karos Online Trailer #2


Karos Online Trailer

Son Destan içinde sık sık oyun içi etkinlikler ve yarışmalar düzenlenip fotoğraf makinesi gibi ödüller dağıtılıyor. Son Destan tamamen Türkçe olan bir mmorpg ve oynamak bedava. Ayrıca aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerine sahip bir bilgisayar ile oyunu rahatça oynayabilirsiniz.

Son Destan Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Xp, Vista, 7
İşlemci (CPU): Pentium 4 2.0 Ghz
Hafıza (RAM): 512 Mb
Ekran Kartı: Geforce 5600 ve üstü, Ati X550 ve üstü
Hardisk Alanı: 3 Gb

Ana Sayfa: http://www.joygame.com/sondestan

Ekran:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir