Sokak Çeteleri Online

Sokak Çeteleri

Sokak Çeteleri Online İnceleme

Gerçek hayatta mafya olmak iyi bir şey değil ama bu egonuzu sanal alemde kullanarak mafya olmak isterseniz Sokak Çeteleri online tam sizlik. Büyük bir çeteye katılmak istiyorsanız bu ha dediğinizde olacak bir şey değil. Önce sokaklarda sağlam suçlar işleyeceksiniz ki birileri sizi fark edecek. İleride büyük bir suç çetesinin başı olmak istiyorsanız kimseye acımadan her türlü suçu işlemeniz gerekiyor.

Öncelikle Sokak çetelerine sıradan biri olarak başlıyorsunuz, etrafta gördüklerinizi döverek, öldürerek ve onları soyarak namınızı yürütmelisiniz. XS Software tarafından yapılan bu web tabanlı oyun göründüğü kadar basit değil, güzel tema ve grafikleri ile dikkatinizi çekmeyi başaracaktır.

Sokak çetelerine dahil olmak için güç kadar para da çok önemli yer tutuyor. Ortalığı dağıtarak kazandığınız paralardan kendinize özel fabrikalar kurabilirsiniz. Otomobil fabrikası, silah fabrikası, yasa dışı fuhuş işletmeleri gibi birçok şeyden devasa paralar kaldırabilirsiniz. Bunların yanı sıra sağlam bir yerde bar açabileceğiniz gibi dünya borsasında spekülasyon yaparak milyonları kısa yoldan elde edebilirsiniz. Birçok Türk dizisindeki gibi kumarhaneler de işletme imkanınız bulunuyor.

Her sokak başında farklı çeteleri görebilirsiniz, zamanla kazandığınız paralar sayesinde gücünüz artacak ve size kimse karşı koyamayacak. Siz de rakiplerinizin sokaklarını ele geçirip alanınızı genişleterek ileride büyük mafya olma yolunda önemli adım atmış olursunuz. Unutmayın ki böyle büyük bir şehri sadece tek ve acımasız bir mafya yönetebilir. Siz düşmanlarınızı yok edin, mafyanın lideri olun ve bütün şehir karşınızda titrerken her istediklerinize boyun eğmek zorunda kalsınlar.

Tabi şimdi siz diyeceksiniz ki memlekette polis yok mu? Aynasızlar sizin işlediğiniz her suçtan sonra peşinize takılacaklar, onlara yakalanmamak için çok zeki ve dikkatli olmanız gerekiyor. mafyanın babası olmaya hazır mısın? O zaman hemen kayıt ol ve oynamaya başla…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir