Soccerstar Online Futbol

Soccerstar Futbol Oyunu

Soccerstar web tabanlı oynanabilen ilginç bir futbol oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Milyonlarca oyuncusu olan oyunu ücretsiz olarak kayıt olup hemen başlayabilirsiniz. Türkçe seçeneği bulunan Soccerstar Online Futbol’da aklınıza ilk gelen teknik direktörlükle değil, futbolcu olarak başlayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Oyunda sadece erkek değil kadın oyuncu da seçebilirsiniz. Karakterinizin saçlarını, sakallarını, gözlerini ve kaşlarını dilediğiniz gibi seçerek ayarlayabilirsiniz.

Soccerstar Futbol’a başlarken oyun sizlere yönergelerle oyun öğretilme çalışılıyor, tabi bu alanı direk es geçebilirsiniz. Forma bölümüne gelerek istediğiniz rengi ve şekli belirledikten sonra onaylıyorsunuz. Oyundaki diğer oyuncuların saha içindeki dizilişlerini ayarlamak zorundasınız. Taktiğinizi 3-5-2 4-4-2 ve bunun kombinasyonlarında ayarlayabilirsiniz. Oyuncuların diziliş tablosunda beyaz renkli alanlar göreceksiniz, o oyuncular eksiklik, sakatlık durumunda otomatik olarak oyuna dahil olan kişilerden oluşmaktadır.

Soccerstar Futbol’da oyuncunuzun antrenmanı, yediği yemekleri, uyuyacağı saatine kadar her şeyi sizin kontrolünüz altında olacak. Mesela, gıda için alışveriş bölümüne gittiğiniz zaman 10 saatin içinde 8 türlü ürünü bulabilirsiniz, yalnız bazılarını almak için yıldız gerekebilir. Ayrıca oyundaki iksirler ile güç kazanabilirsiniz, soyunma odanızda 4 parça eşyanızı saklama hakkınız bulunuyor.

Gördüğünüz gibi Soccerstar Futbol bildiğiniz Online oyunlardan farklı, kariyerinizdeki basamakları hızlı bir şekilde tırmanmak için vakit kaybetmeden oyuna başlayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir