Sniper: Ghost Warrior 3 İçin Yeni Tarih Açıklandı

sniper

Sniper: Ghost Warrior 3 beklediğimiz türde bir keskin nişancı oyunu. Ancak klasik sniper oyunları ile kıyaslanırsa gerçekten çok daha üstün bir hikâyeyle kendisini ön plana çıkarıyor. GamesCom 2016 fuarına sayılı günler kalan görmeye oldukça yaklaştığımız oyunun fuar için en önemli yapımlar arasında bulunduğunu söylemeliyiz. Genel anlamda bu tarz ana akım oyunların çıkış tarihleri de belli oluyordu. Fakat önce 2016 yılı olarak duyurulan, sonrasında ise 2017’ye sarkacağı lanse edilen Sniper: Ghost Warrior 3 çıkış tarihi net olarak açıklandı.

Açıklamayı yapan CI Games geliştirdikleri oyunda sona yaklaştıklarını, fuar tanıtımının ardından ise resmi sürecin 2017’de olacağını beyan etti. Aynı zamanda oyunu heyecanla bekleyenler için özel bir fragman yayınlamayı da ihmal etmedi. Hikâye odaklı olan Sniper: Ghost Warrior 3 fragmanı hemen aşağıda bulunuyor. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için eş zamanlı çıkacak olan oyunun 7 Ocak 2017 tarihinde bizlerle buluşacağı netlik kazandı. Böylece bu yılın sonunda mı çıkacak söylentileri tamamıyla ortadan kalkmış oldu. Geliştiricilerin oyuna bu denli güvenmeleri muhtemelen sniper temalı olan oyundaki müthiş hikâye akıcılığı. Ciddi oranda geniş bir kitleye ulaşabileceği senaryosuyla GamesCom Sniper Ghost Warrior 3 sunumu şimdiden merak uyandırıyor.

Sniper: Ghost Warrior 3 Hikâyesi Ne?

Sniper: Ghost Warrior 3 konusu ile gündemden düşmeyen bir oyun olarak biliniyor. Dolayısıyla birçok oyuncunun merak ettiği hikâyesini patlak vermek üzere olan soğuk savaş olarak nitelendirebiliriz. Temsili olarak kurgulanmış olan savaş Gürcistan topraklarında geçiyor. Yönettiğimiz karakter ise Amerikan denizcisi Jonathan North.

Başarılı, ancak başarıları kadarda karanlık geçmişe sahip bir ekiple işgalcileri durdurarak olası bir savaş krizini önlemek için bölgeye intikal ediyoruz. Sniper: Ghost Warrior 3 oyunu tam 3 farklı sınıf arasında geçen, bitmek bilmeyen bir savaş aksiyonunu bizlere sunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir