Sniper Elite 4 Resmi Olarak Duyuruldu

Sniper Elite 4 Resmi Olarak Duyuruldu

Aksiyon oyunlarında Sniper olmak son derece iyi bir seçenektir. Hatta oyuncularında oynamaktan en çok keyif aldığı oyuncu türü keskin nişancı olarak tanımlanabilir. Elinizdeki dürbünlüyle ne kadar başarılı atışlar yapabilirsiniz? Bunu kanıtlayabilmek için uzun zamandan beri piyasada olan bir oyun serisi var. Sniper Elite serisi özellikle son çıkan sürümleriyle beraber adından söz ettirmeyi ve kendisini kabul ettirmeyi başardı.

Sniper Elite 2 ile yakalanan çıkış Sniper Elite 3 ve çıkan oyun modlarıyla beraber farklı bir ivme kazandı. Dolayısıyla Sniper Elite 4 oyunu beklenir hale geldi. Ancak her şeye rağmen bunun net olarak ne zaman yapılacağı, ne zaman oynanır hale geleceği tam bir muammaydı. Bu bilinmezlik geçtiğimiz günlerde bozuldu. 2014 yılında çıkmış olan son sürümden beri sessizliğini koruyan Rebellion firması Sniper Elite 4 çıkıyor haberini duyurdu.

Sniper Elite 4 Nerede Geçecek?

Sniper Elite 4 oyunu harita bazında nerede geçecek, hangi zaman diliminde oynanacak soruları şimdiden oyun severlerin aklına takılıyor. Zira oyun serisinin her sürümünde farklı bir savaş alanında benzersiz zamanlarda ve mekanlarda bulunuyorduk. Örneğin Sniper Elite 3 ile bir önceki oyunda yaşadığımız ikinci dünya savaşı atmosferinden sıyrılmıştık. Ancak görünen o ki Sniper Elite 4 ikinci dünya savaşı zamanlarını anımsatacak. Tarih bazında bu dönemin savaşlarında dirsek çürütsek bile mekan olarak nerede olacağımızda tartışılan konular arasında yer alıyor.

Sniper Elite 4 oyunu İtalya’da geçecek şeklindeki açıklamalar ise Rebellion çalışanları tarafından doğrulandı. PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak olan oyunun tarihine ilişkin ise kesin ve net yargılar verilmiyor. Ancak bununla beraber Rebellion geliştiricileri tarafından söylenen ortak cümle aynı dönemi işaret ediyor. Sniper Elite 4 çıkış tarihi aksilik yaşanmadığı takdirde 2016 yılının son çeyreğinde bizlerle buluşacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir