Sniper Elite 4 İlk Oynanış Videosu İle Büyüledi

Sniper Elite 4 İlk Oynanış Videosu İle Büyüledi

Sniper Elite serisi şimdiye kadar shooter oyunlar arasında en çok tercih edilen sürümler olmuştur. Hatta geçtiğimiz hafta duyurulan yeni Sniper Elite 4 oyunu günümüz imkânlarıyla daha aktif bir oyun sunacak gibi değerlendiriliyordu. Kısmen bunu başarmaları ise mümkün gözüküyor. Çünkü yayınlanan Sniper Elite 4 oynanış videosu gerçekten efsanevi öğeler barındırıyor. Özellikle Eurogamer tarafından yayınlanan video ile büyük bir merak uyandıran oyun şimdi oynanış videosuyla karşımıza çıkıyor.

Oyunun yapımcıları tarafından yapılan oyun tanımı son derece ilginç bulunabilir. Ancak oyun dünyasına aşina olanların kafasında bir şablon canlanacağından eminiz. ‘Metal Gear’ın Hitman ile buluşması’ olarak tanımladıkları Sniper Elite 4 ile aksiyonun doruk noktalarına çıkmak mümkün olacak. Daha önceki sürümlerle kıyaslandığında ise en büyük farkın grafik yönünde olacağını belirtmek gerekiyor. Çünkü Sniper Elite 4 videosu ile grafiksel gelişimin farkına varacaksınız.

Sniper Elite 4 Ne Zaman Çıkacak?

Sniper Elite 4 çıkış tarihi henüz net olarak belirtilmedi. Ancak yapımcıların ön gördüğü tarih 2016 yılının sonlarını işaret ediyor. Burada oyun severleri telaşlandıran detay ise yapımcılar tarafından verilen tarihlerin genelde sürekli erteleniyor oluşu. Yani olası bir ertelenmeye maruz kalarak daha geç çıkacak olan oyun için heyecan ve merak duygusunu köreltmek istemeyen oyuncular mevcut. Bu yüzden henüz netlik kazanmadı diyebiliriz. Fakat oyuna dair birçok detay yerine oturmuş gibi duruyor. Örneğin Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için eş zamanlı olarak çıkacak. Dolayısıyla tüm oyuncuları barındıran ortak bir paydaya sahip olduğunun altını çizmek gerekiyor.

Sniper Elite haritası bir açık dünya kadar geniş olmasına rağmen oyunun formunun açık dünya olmadığını belirtelim. Fakat geliştiriciler bir açık dünya oyunu hissiyatına kapılmanın mümkün olacağını vurguluyor. 1940’lı yılları temeline alan hikâyesiyle sniper ruhunu sonuna kadar yaşayabileceğimiz aksiyonlar ise özenle seçilmiş. Sniper Elite 4 oynanış videosu büyüleyici grafiklerle oyuncuları heyecanlandırmayı başarıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir