Smite Online Çıkıyor!

Global Agenda daha iyi bir mmo için kolları sıvadı. Daha önce ücretsiz oynanabilir bir oyun geliştireceğini ve PVP ağırlıklı bir mmo sunacağını duyurmuştu. Hi-Rez Studios DOTA dan ilham alarak ücretsiz oynanabilen Smite oyununu duyurdu. Oyunda tanrıları karakter olarak seçebiliyorsunuz ve her tanrının kendine has özellikleri var.

Görünüşe göre oyun şuanda geliştirme sürecinde. Oyunun DOTA dan ilham aldığını vurgulamıştık ancak DOTA klonu oyunlar gibi değil oyun tamamen farklı sadece tarzı DOTA ya benzetiliyor. Örneğin oyunda kullanılan grafik motoru Unreal 3 teki grafik motoru ile aynıdır. Bu da grafiklerim çok iyi düzeyde olacağı demektir.

Smtie Online’de sınıf sistemi oldukça dengeli gibi görünüyor ve stat sistemiyle karakterinizi kendi isteğinize göre şekillendirebiliyorsunuz. Umuyoruzki bu dengeli sınıf düzeni korunur aksi halde Knight Online gibi tek sınıflı bir oyuna dönüşmesi an meselesi.

Oyun geliştiricileri şuan mevcut sürümün yalnızca bir protatip olduğunu söylüyor ve oyunun geliştirilmeye devam edeceğini belirtiyorlar. Aldığımız haberlere göre Beta nın çok uzun sürmesi beklenmiyor MmoGamesTurkiye.com’u takip ederek 2012 ortalarına doğru oyunun çıkış tarihini anında öğrenebilirsiniz.

Smite Online resmi sitesi ve resmi facebook sayfası: smitegame.com veya facebook.com/smitegame adreslerinden oyunu takip edebilirsiniz.

Smite Online videoları:

Smite Online

SMITE Gameplay

Smite Online resim galerisi:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir