Smite Çıkış Fragmanı Heyecanlandırıyor

Smite Çıkış Fragmanı Heyecanlandırıyor

Herhalde MOBA oyunu dendiğinde akla gelen ilk oyunlardan birisi SMITE oluyor. SMITE daha önceden Xbox One ve PC için çıkarak geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmıştı. Öyle ki geçtiğimiz günlerde yapılan MOBA oyuncu sıralamasında 8 haneli rakamlara ulaştığını gördük. Yani artık genel oyuncu kitlesi 10 milyonun üzerinde seyrediyor. Third Person MOBA olarak geçen oyun için son dönemlerin ilgi çeken gelişimi ise PlayStation 4 sürümünün geliştiriliyor olmasıydı. Bu konuda Hi-Rez Studios tüm hazırlıkları tamamlamış gibi gözüküyor. 2014 yılında hazırlanmış olan SMITE PS4 için de artık sona yaklaştı.

Oyuncu sayısını direkt olarak etkileyecek olan bu gelişim tabi ki free2play MOBA oyunları arasında da rekabeti arttıracak faktörlerden birisi olacak. Birçok oyuncuyu mitolojik ve fantastik bir maceraya sürükleyen SMITE hakkında Amaterasu, Cupid ve Hercules gibi kahramanlara erişim sağlandığı için heyecanın yüksek dozlarda yaşandığı bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz aylarda SMITE PS4 listelerinde göründüğünde büyük bir heyecan yaratmıştı. Hemen ardından ise Hi-Rez stüdyosu bunu doğrulayarak Twitter üzerinden müjdeyi verdi. Bir süredir beklenen oyun ise artık çıkışını gerçekleştirmek üzerine.

Smite PlayStation 4 İçin Ne Zaman Çıkıyor?

SMITE PS4 çıkış tarihi 31 Mayıs 2016 olarak açıklanmıştı. Dolayısıyla oyunun yarın çıkacak olması büyük bir kitleye heyecan aşılıyor. Tam bu esnada ise Hi-Rez Studios büyük bir sürpriz yaparak büyüleyici grafiklere sahip olan fragmanını yayınladı. Buna göre SMITE PS4 çıkış fragmanı olarak nitelendirilen video şimdiden geniş bir kitle tarafından izlendi. Bu ilginin ne kadar yüksek olduğunu kanıtlayan detaylar arasında yer alıyor.

12 yaş üzeri oyuncular için uygun görülen ve PEGI tarafından onaylanmış olan PlayStation 4 için SMITE oyunu yarın bizlere sunulmuş olacak. Bedava oynanışla aktif olacak oyun en çokta bu yönüyle seviliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir