Smeet Online İnceleme

Smeet Online İnceleme

Kendinize arkadaş mı arıyorsunuz? Aynı zamanda oyunda oynamak istiyorsunuz değil mi? İşte Smeet Online farklı arkadaşlar edinip muhabbet edebileceğiniz, dilediğinizce eğlenebileceğiniz bir oyun olarak karşınızı çıkıyor. Smeet gibi oyunların sayesinde tek başınıza bir oyuna takılı kalıp asosyal olmanızı engelleyerek tam tersi sosyal olmanızı sağlıyor.

Smeet Online’da karakterinizi istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz, kendi tipinize benzer bir şekil vermeniz de mümkün oluyor. Cinsiyet, kilo-boy oranları, saç, göz-kaş gibi birçok özelleştirme yapabilirsiniz. Son zamanlarda internet üzerinden sıkça oynanmaya başlayan bu oyun popülaritesini iyice artırmaktadır. İlk etapta basit, bana göre bir oyun değil bu deseniz de sonradan ne kadar eğlenceli olduğunu anlıyorsunuz.

Oyunda arkadaş edinip listeye ekleyerek onlar ile düzenli olarak sohbet edebilirsiniz. Ayrıca oyunda çok geniş haritalar mevcut, sıkılmadan çeşitli yerleri gezerek zaman geçirebilirsiniz, oyunda sanal para kazanıp ihtiyacınız olan pek çok şeyi de satın alabilirsiniz.

Özel etkinliklere katılarak web kameranızdan sohbetlere katılarak güzel anlar yaşayabilirsiniz. Dostlarınızla güzel müziklerle dans edebilirsiniz, oyunun en güzel tarafı ise 3 boyutlu olmasıdır. Her online oyundaki gibi Smeet dünyasında da VİP üyelikler sayesinde normal kullanıcıların giremediği şekillere, farklı stillere sahip olabilirsiniz. Ayrıca birileri sizin profilinizi gizlice gezmişse ve VİP üyeliğiniz varsa onları görebilirsiniz.

Smeet Online, şöhret puanları ile birlikte seviye yükselmenizi sağlayan bir sisteme sahiptir. VİP üyeler bu puanlara daha hızlı sahip olarak çabuk level atlayabiliyorlar. Diğer oyunculara coin gibi çeşitli hediyeler vermek de sadece bu üyelere özeldir.

3 boyutlu Smeet Dünyasındaki yerinizi alın ve eğlenceye hemen başlayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir