Skylancer

Not: Bu oyun iptal edildi veya kapatıldı.

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]
Skylancer Nasıl Bir Oyun?

Skylancer, Alaplaya’nin yeni tarayıcı oyunu açık beta sürecinde. MMORTS tarzında olan Skylancer oyununda amacınız Horizon adındaki devasa dünyada Altan’ın üzerinde havada uçan adanızı geliştirmek ve bir imparatorluk kurmaktır.
[enter]
[singlepic id=1836 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Skylancer’ın Karikatürize Grafikleri

Karikatür tarzı güzel grafikleri ve hızlı arayüzü ile diğer MMORTS tabanlı browser oyunlarından bu özellikleri ile ayrılıyor. Skylancer MMORTS oyunu olduğu kadar aynı zamanda içerisinde RPG tarzınıda barındırıyor. Ayrıca Skylancer için bir yükleme yapmanız veya ücret ödemeniz gerekmiyor. Tamamen ücretsiz olarak yükleme yapmadan sadece üye olarak oynayabiliyorsunuz.
[enter]
[singlepic id=1837 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Skylancer Irkları ve Gizemli Ay

Üç farklı ırk ile (Empire, Alliance ve Renegade) Skylancer’da bir imparatorluk kurabilmenin dışında efsanevi Selanian halkının gizemli hazinelerinin yer aldığı Ay’a gitmek için de mücadele verebiliyorsunuz.
[enter]
[singlepic id=1838 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Skylancer’da Strateji ve Taktikler

Skylancer’da oyuncuların taktikleri çok önemlidir. Oyun strateji tarzında olduğundan macera ve keşif yapılması gereken devasa oyun dünyasında oyuncular stratejik düşünmek durumundadır. Keni uçan adanızı geliştirirken diğer browser oyunlarından farklı olarak Skylancer hem strateji hem de RPG tarzını bir arada barındırıyor.
[enter]
[singlepic id=1839 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Skylancer’da Ham Maddeler ve Büyük Görevler

Uçan adanızı geliştirmek için bir çok ham maddeye ihtiyacınız olacaktır. Ekonomik geliştirmelerle imparatorluğunuzu güçlendirmek için kendinize bir taktik geliştirmeniz gerekiyor. Oyuncular Skylancer’da ham maddeler toplayarak yeni binalar ve birlikler de oluşturabiliyorlar. Ham maddeleri elde etmek için keşiflere çıkmalı veya görevleri tamamlamalısınız.

Detaylı bir şekilde hazırlanmış ilginç görevler oyuna ayrı bir zevk katıyor. Toplu olarak yapılabilen görevleri tamamlayarak kendinize imparatorluğunuzu geliştirmek için eşyalar kazanabilirsiniz. Ayrıca gizemli Ay’a yolculuk ederek zorlu görevleri de tamamlayabilirsiniz.
[enter]
[singlepic id=1840 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Skylancer’ın Göze Çarpan Özellikleri:

Ücretsiz bir oyundur ve asla oyuna ücret ödemek zorunda kalmazsınız, Browser oyunudur ve oyuna kayıt olmadan oynayabilirsiniz, Kendi adanızı geliştirebilir ve bu adalarda büyük bir imparatorluk kurabilirsiniz, Savaşlarda görsel olarak hareketlerinizi kontrol edebilir ve stratejinizi hem PvP’de hem de PvE savaşlarında uygulayabilirsiniz, Hava gemileri ile kendi filonuzu kurabilir ve diğer imparatorluklara yolculuk edebilirsiniz, Üç farklı ırk arasındaki amansız savaşlara katılabilir ve kendi grubunuzu kurabilirsiniz, Ay’a gizemli Selanian halkının hazinesine doğru yolculuk edebilirsiniz.

Skylancer oyununa ücretsiz üye olmak ve oyunu indirmeden hemen başlamak için burayı tıklayın.

[/tab]
[tab title=resim]
Skylancer Ekran Görüntüleri:

[nggallery id=70]
[/tab]
[tab title=video]
Skylancer Video Galerisi:

Skylancer Online Resmi Tanıtım Videosu:


[/tab]
[tab title=sistem]
Hazırlanıyor…
[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir