Sky Force Android için Savaş Oyunu

sky-force-android-populer-savas-oyunu
Sky Force gökyüzünde geçen Android tabanlı bir aksiyon oyunu. Hedefi vurma konusunda ne kadar iyi olduğunuzu herkese göstermenin en güncel yöntemi. 5 milyona yakın indirmeyle milyonlarca oyuncuya sahip olan Sky Force size gökyüzünün hakimi olabilmek için bir şans veriyor. Harika 3D görsellerinin yanı sıra etkileyici bir fizik motoru sayesinde her dokunuşunuzda hedefi vurmak için eşsiz bir haz duyacaksınız. Gelişmiş görsel yapısı nedeniyle çok dikkat çeken oyun sürekli güncellenerek yeni özelliklere açık olduğunu gösteriyor.

Sky Force yaklaşık 10 yıl önce hayatımızda var olan bir oyundu. Tabi o zaman görüp oynadığımız şekli oldukça basitti. Şimdiyse yeni eklenen uçaklar, yeni imha silahları, görsellerle süslenmiş macera dolu etaplarıyla sizi derin bir semaya davet ediyor. Oyun içinde sahip olduğunuz uçağı sürekli olarak geliştirebiliyorsunuz.

Ölümcül bir hava aracına sahipsiniz ancak düşmanlarınız son derece tehlikeli. O yüzden sürekli olarak aracınızı geliştirmelisiniz. Göklerde yaşanan bu tehlikeli çarpışmaların yanı sıra online desteği ile maceraya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Her hafta düzenli olarak yapılan turnuvaları kazanarak ekstra ganimetle aracınızı en üst noktalara taşıyabilmek için bir adım daha atmak sizin elinizde. Aracınız için özel olarak geliştirilmiş zırh, silah, kalkan ve ekipmanları entegre ederek düşmanlarınıza korku salmanıza çok az kaldı.

Arkadaşlarınızla organize hareket ederek haritalarda var olan bossları keşfedip yok edebilirsiniz. Bu sayede daha çok para kazanarak oyunda daha büyük işler başarabilirsiniz.

Sky Force oldukça sevilen bir aksiyon oyunu olduğu için online modu çok keyifli geçiyor. Özellikle arkadaşlarınızla hareket ettiğinizde savaşlar bir konsol oyunu oynuyormuşsunuz hissi veriyor. Zaten grafiklerin detayları ve çeşitliliğini gördüğünüzde oyunun aslında ne kadar profesyonel olduğunu anlayacaksınız. Google Play Store üzerinden Sky Force indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir