SKILL’e Özel Yeni Lig Sistemi Yolda

SKILL’e Özel Yeni Lig Sistemi Yolda

Geçtiğimiz sene Köln’de Allstars Cup düzenlendi ve ardından SKILL Special Force 2 artık E-spor dünyasına daha fazla yöneleceği hakkında açıklama yaptı. Alman yapımcılar ESL ile ortak olarak mevcut nesneler ve ligler hakkında genişletme çalışmaları yapmaya başladılar. Skill’de yer alan klanlar ESL Skill profesyonel lig oluşturarak turnuvalar düzenler ve takımlar burada 30 bin Avro parayı kazanmak için kıyasıya kapışırlar. 2015 senesinde ESL ve diğer kupa turnuvaları dahil olmak üzere toplam para ödülü 56 bin Avroyu bulacak.

ESL gibi kaliteli oyunların yer aldığı karşılaşmaları canlı olarak izlemeniz de mümkün. Twitch.tv adresinde mücadeleler yapılırken aktif olarak izleyebilirsiniz.

ESL Major Lig, popüler, ESL Avro Serisi ve Allstars Cup gibi konseptlerin yerini alacak. Oyunlarda başarı gösteren 2 klan 3 bin Avro ödül alarak ESL Profesyonel Lige yükselirler. E-spor alanında ilerleme amacı güden Skill Space Force 2, ESL Open Lig ve Kupa sayesinde istediğini çabuk elde edebilecek.

Go4 Skill Kupaları Aralık ayından bu yana Major Lig ismi ile sınıflandırıldı ve 2015 yılı de aynen bu şekilde olacak. Her Pazar yapılacak mücadelelerde 200 Avro para ödülü kazanma imkanı yakalanabilecek.

Skill Special Force 2 oyunu Unreal Engine 3 motoru ile yapıldığından ses ve görüntü kalitesi baya iyidir. Farklı haritalar, oyun modları, her zaman yenilenen içeriği ile siz de bu çılgın dünyaya dahil olun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir